• Yeni Kız
Wynwood Stüdyo Tuval Gizli Yaprak Moda ve Glam Aksesuarları duvar sanatı tuval baskı Gri Açık Gri 24x36

Wynwood Stüdyo Tuval Gizli Yaprak Moda ve Glam Aksesuarları duvar sanatı tuval baskı Gri Açık Gri 24x36

Ürün Puanı:
₺ 133.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

ABD'deki otantik sanatçılar tarafından beceri ve stille hazırlanmış güzel bir Güzellik ve Moda duvar sanatı parçası olan Wynwood Studio Canvas'tan Gizli Yaprak ile ev dekorunuza benzersiz bir görünüm kazandırın. Solmaya karşı koyarken imza Gri ve Açık Gri tonunun öne çıkmasını sağlamak için yüksek kaliteli tuval üzerine birinci sınıf mürekkeplerle basılmıştır. İnce detayları ve çarpıcı bitişi, bu resmi duvar dekorunuza mükemmel bir son dokunuş haline getirir. 0,75 inç kalınlığında ahşap bir çerçevede profesyonelce elle gerilmiş, büzülmeye dayanıklı kanvas. Netliği ve canlı renkleri garanti etmek için yüksek kaliteli mürekkepler kullanılarak basılmıştır. Asılmaya hazır olarak gelir. Çivi ve askı dahildir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Çayırda ben

₺ 2.33

"Çayırda Ben" başlıklı 18x24 Tuval Duvar Sanatı Duvar sanatının, herhangi bir odanın görünümünün ve hissinin en önemli yönü olduğunu düşünüyoruz Sanat bir odayı tamaml

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.