• Yeni Kız
Rest Haven Ashland Metal ve Ahşap Platform Yatak, Dolu, Kahverengi

Rest Haven Ashland Metal ve Ahşap Platform Yatak, Dolu, Kahverengi

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Rest Haven Metal ve Ahşap Hibrit Platform Yatağı, her eve şık ve sofistike bir ektir. Bu yatakta, herhangi bir modern eve sade bir vurgu sağlayan muhteşem bir başlık ve ayaklık bulunur. Destekleyici çıta rulosu, bir kutu yayına olan ihtiyacı ortadan kaldırmak için çerçeve boyunca eşit destek sunar. Ayrıca, hibrit metal ve ahşap yapı bu yatağı daha uygun fiyatlı ve taşıması daha kolay hale getirir. Bugün Rest Haven Metal ve Ahşap Hibrit Platform Yatağı ile yatak odanıza yapı ve stil katın. Rest Haven Metal ve Ahşap Hibrit Platform Yatağı, herhangi bir yatak odasına şık ve sofistike bir ektir. İki güzel renkte mevcuttur : Kahverengi ve Gri Kahverengi. Muhteşem başlık ve ayaklık tasarımı, yatağınıza ekstra işlevsellik ve konfor katan eksiksiz bir görünüm sağlar. Hibrit metal ve ahşap yapı, her türlü modern dekoru tamamlayacağından emin olan sağlam ve endüstriyel bir his sağlar. Destekleyici çıta rulosu, bir kutu yayına olan ihtiyacı ortadan kaldırırken tüm yatak boyunca eşit destek sağlar. Bu ürün, montajı hızlı ve ağrısız hale getirmek için gerekli tüm donanıma sahip, taşıması kolay bir kutuda doğrudan kapınıza gönderilir. Başlık yüksekliği : 40 ”, Platform yüksekliği : 14". İkiz, Tam, Kraliçe ve Kral konfigürasyonlarında mevcuttur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Zane Lüks Deri Kraliçe Yatak

₺ 399.96

Zengin kiraz kaplamalı sağlam kauçuk ağacı bu zarif yatakta cesur bir ifade veriyor Siyah suni deri başlık kabartmalı bir dokuya sahiptir ve konfor için yastıklıdır Bir kutu yay�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.