• Yeni Kız
Boyd Uyku Salerno Keten Döşemeli Tepeli Platform Depolama karyola iskeleti, Tam, Bej

Boyd Uyku Salerno Keten Döşemeli Tepeli Platform Depolama karyola iskeleti, Tam, Bej

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Salerno, püsküllü keten stilini alan yaratan çift çekmeceli bir tasarımla sorunsuz bir şekilde birleştirir. İki kolay kayar çekmece, depolama ihtiyaçlarınız için sade ve çekici bir seçenek sunar. Ağır hizmet tipi bir destek masası, sağlamlık ve destek için 8 çapraz çıta ile önceden monte edilmiş olarak gelir; bu, Salerno'nun kutu yaylı / temelsiz olarak kullanılabileceği anlamına gelir. Salerno 15 dakikadan daha kısa sürede monte edilebilir ve yalnızca Kraliçe boyutunda mevcuttur. Bir Kutu Yayına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Mevcut Bedenler : Kraliçe, Tam. Renk : Siyah, krem, gri ve beyaz. Kolay saklama için kolay kayan çekmeceler. 8 Çapraz çıtalı dayanıklı birleşik stil destek güvertesi. Hızlı ve kolay montaj. Basit kurulum kutudan yatağa 15 dakika veya daha kısa sürede gider. Ağırlık Kapasitesi : 700 lbs. UPS 1 Kutuda gönderilebilir. Dakikalar içinde toplanır. Yatak dahil değildir. Montajlı boyut : 81.5 "L x 58.25" W x 47 " H. Kutu boyutu : 64.75 "L x 26.8 " W x 16.5 " H. Pikap saklamak için site Not : Bu öğe, standart boyutlu bir araca sığmayabilecek büyük bir kutuda paketlenmiştir. Lütfen mağazadan teslim almak için büyük bir arabanız veya kamyonunuz olduğundan emin olun.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Zane Lüks Deri Kraliçe Yatak

₺ 399.96

Zengin kiraz kaplamalı sağlam kauçuk ağacı bu zarif yatakta cesur bir ifade veriyor Siyah suni deri başlık kabartmalı bir dokuya sahiptir ve konfor için yastıklıdır Bir kutu yay�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.