• Yeni Kız
Marty Baller - Baller Ulus - Vinil

Marty Baller - Baller Ulus - Vinil

Ürün Puanı:
₺ 76.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sınırlı 180 gm beyaz vinil LP presleme, orijinal sanat eserlerine sahip yüksek kaliteli mat kaplamalı bir cekete yerleştirilmiştir. Bir $ AP Mafya üyesi Marty Baller, kariyerine kendi başına ciddi bir solo sanat eseri olmadan önce $ AP Fergs hype adamı olarak başladı. Geçen bir buçuk yıl, Baller'ın A $ AP Mafyasından ortak işaretler ve Geleceğin beğenileriyle destek turları ile Baller Nation'ın piyasaya sürülmesine kadar istikrarlı bir şekilde yükseldiğini gördü. Baller Nation, 2016'ların ardından Marty'nin ikinci mixtape'idir. Özlü 10 parça kaseti, Marty'nin kendine güvenen şarkı sözleri, büyük tuzak ritimleri ve A $ AP FERG, Rich The Kid, Rob $ tone ve Smooky Margeilaa dahil olmak üzere tüm başlangıç özellikleri listesiyle bahisleri artırdığını görüyor. Omerta Inc, albümlerin orijinal çıkışının 1. yıldönümünü kutlamak için Marty Ballers Baller Nation'ı ilk kez vinile getiriyor. Baller Ulus (Vinil).

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ruh Patlaması - Vinil

₺ 29.98

Gatefold ceketinde çift vinil LP presleme Stax Soul Explosion reissue, hit koleksiyonunu tanımlayan Memphis etiketlerinin 50 yıldönümünü kutluyor Judy Clay Whos Making Lovequot; Johnn

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.