• Yeni Kız
Lüks Köpek Araba Koltuğu Kapağı

Lüks Köpek Araba Koltuğu Kapağı

Ürün Puanı:
₺ 45.80

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Jes Pet Lüks Araba Koltuğu Kapağı ile aracınızın içini tüylü arkadaşınızdan koruyun. Su geçirmez 600 D oxford kumaştan yapılmış, kir, dökülme, çizik ve kürkün koltuklarınıza ulaşmamasını sağlar. Kayışlar koltuk başlıklarının üzerine oturduğundan ve koltuk ankrajlarına sıkıştığından bu kapağın takılması kolaydır. Ayrıca pençenizi yerinde tutmak için ayarlanabilir bir emniyet kemerine sahiptir. Jes Pet Lüks Araba Koltuğu Kapağı ile karışıklık konusunda endişelenmenize gerek kalmadan arkadaşınızı bir gezintiye çıkarın. Aracınızın iç kısmını tüylerinizden korumak için tasarlanmış klozet kapağı. Su geçirmez dayanıklı 600 D oxford kumaştan yapılmıştır. Kir, dökülme, çizik ve kürkü koltuklarınızdan uzak tutar. Kayışlar koltuk başlıklarının üzerine oturduğundan ve koltuk ankrajlarına sıkıştığından kurulumu kolaydır. Pençenizi yerinde tutmak için ayarlanabilir bir emniyet kemerine sahiptir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Haftasonu Sırt Çantası TM

₺ 2.67

Mobile Dog Gear Deluxe Haftasonu sırt çantası her boyutta köpek için kullanılabilir ve evcil hayvan eşyalarınızı paketlemek için mükemmeldir İki adet 5 fincanlık astarlı gıda

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.