• Yeni Kız
Sorra Home Jel Hafızalı Köpük Şilte, Tam Boy

Sorra Home Jel Hafızalı Köpük Şilte, Tam Boy

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu tam boy futon şilte üzerinde şık bir şekilde rahatlayın. Bu futon şilte, pamukla sarılmış köpükle çevrili visko jel hafızalı köpüğe sahiptir ve dinlenmek için rahat ve konforlu bir yer sağlar. Dantel püsküllü kumaş futona 'kanepe benzeri' bir görünüm kazandırır. Rahat tasarım, kanepe veya yatak pozisyonları için kolayca katlanabilir. Şık dayanıklı döşeme sınıfı polyester örtü ve çift jel, bu şiltenin tersine çevrilebilir olmasını sağlar ve örtü gerektirmez. Çerçeve dahil değildir. Boyutlar : 54 inç genişliğinde x 75 inç derinliğinde x 8 inç kalınlığında. Malzemeler : Polyester, köpük, pamuk lifi, polyester elyaf, PU köpük, visko bellek köpüğü. Dayanıklı, döşemelik polyester ile kaplanmıştır. Dolgu malzemesi : Köpük, pamuk lifi, polyester elyaf, PU köpük, visko bellek köpüğü. Bakım talimatları : Soğuk su ve hafif deterjanla temizleyin. Bellek köpüğü genişlemesini en üst düzeye çıkarmak için; alındıktan sonraki 72 saat içinde ambalajdan çıkarın. Bu ürün çok sıkı bir şekilde paketlenmiştir. Lütfen ambalajını açın ve bu ürünün orijinal şekline dönmesi için 48 saat bekleyin. Plastik ambalajlarda mühürlenmek bazen kokuları hapseder. Birkaç saatlik havalandırma genellikle kokuyu giderir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Miller Çekyat, Çoklu Renkler

₺ 600.00

Hiçbir şey, sizi rahat ettirmenin farklı yollarına dönüşen çarpıcı bir yataklı kanepe gibi rahatlamayı söylemez Miller Futon ile oturmanıza, arkanıza yaslanmanıza ve düz bir

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.