• Yeni Kız
Kuzen DIY Cilalı İnce lb. Kenevir Kordon Dize Sicim, Doğal Kahverengi, ft

Kuzen DIY Cilalı İnce lb. Kenevir Kordon Dize Sicim, Doğal Kahverengi, ft

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Cousin DIY Cilalı 20 # Kenevir Kordonunun bu makarası, çok çeşitli uygulamalar için idealdir. Yumuşak açık kahverengi, toprak tonu rengi mevcut stil trendleri için çok hoş. Kenevir güçlü, dayanıklı, çevre dostu ve kullanımı kolay bir malzemedir. Cilalı kenevir ipi, makrome, ip sarma vazoları ve pürüzsüz ve düzgün bir bitişin istendiği diğer el sanatları projeleri için kullanılabilir. Projeleri, kolyeleri, bilezikleri ve diğer mücevher yapım el sanatlarını çekmek için de harika. Cilalı Doğal Ton Kenevir Kordon sicim. 20 pound. ağırlık. 100 yarda, rulo başına 300 fit kordon. Cilalı kaplama, bağlanmayı ve düğümlenmeyi kolaylaştırır. Makrome ve diğer birçok zanaat ve mücevher projesi için harika.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Jesse James Küçük Telli Cam

₺ 3.33

Jesse James Petite Strand Glass, kendi tasarımlarınız için size çarpıcı yeni seçenekler sunacak Jesse James Petite Strand Cam : Her pakette bir adet 7 "çeşitli boncuk teli bulunur.

Pro Sanat Sanat Bo Siyah

₺ 59.98

Pro Sanat Kutusu Sanat 13 "Konsollu Siyah Kilitlenebilir saklama kutusu Tamamen açıldığında devrilmeyi önlemek için hem kapak hem de taban tarafından desteklenen iki dirsekli tepsiye

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.