• Yeni Kız
4500psi Havalı tüfek Havalı Tüfek Hava Gazı Dolum pompası Sahne PCP Şarj Üzengi Pompası

4500psi Havalı tüfek Havalı Tüfek Hava Gazı Dolum pompası Sahne PCP Şarj Üzengi Pompası

Ürün Puanı:
₺ 39.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

ürün açıklaması. 3 Kademeli El Üzengi Pompası. . En son tasarım üzengi pompası, Yüksek kaliteli 301 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve pompa gövdesi 304 paslanmaz çelikten daha güvenlidir, 3 aşamalı tasarım, geleneksel pompalardan% 30 daha verimlidir ve popüler PCP hava tabancalarını doldurmak için idealdir. Ürünle birlikte verilen hortum, 8 mm dişi dişli hızlı konektöre sahiptir, tabancaya özel doldurma adaptörü verilmez. . . Dayanıklı Paslanmaz Çelik. . Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır, bu nedenle hava pompası mükemmel solmaya ve paslanmaya karşı dayanıklı performansa sahiptir. . . Üç aşamalı Tasarım. . Polifloren ile kapatılmış bakır dişi konnektör ile yüksek basınç 4500psi'ye kadar çıkar, sızıntı performansı sağlar ve güvenliğinizi üstün kalitede koruyan esnek mikro delikli hortum sağlar. . . Hassas Basınç Göstergesi. . Hassas basınç göstergesi size okunması kolay parametreler verebilir. . . Katlanır Ayak plakası. . 4mm çıkarılabilir ve katlanabilir pedal, kolay saklama ve taşıma için tasarlanmıştır. Ayrıca, beklenmedik kullanım için aracınızda taşımak uygundur. . . Komple Aksesuar Seti. . O-ringler ve diğer komple aksesuarlar ile PCP havalı tüfek pompası, çoğu PCP tabanca, tüfek ve havalı tüfek markası için uygundur. . . Geniş Uygulama. . PCP tabancalar, tüfekler ve hava tabancaları için uygundur, otomobil lastikleri, motosiklet lastikleri, bisiklet lastikleri, şişme kanolar, şişme toplar vb. İçin idealdir. . . Özellikler. Basınç : 0-4500 psı (0-30 MPa). Basınç ölçüm Aralığı : 0-6000 psı (0-40 MPa). Hortum : 8 mm dişi dişli hızlı bağlantı. Soğutma : Su soğutma. Renk : Gümüş. Hortum Uzunluğu : 19.7 "(50 cm). Kolu Toplam Genişliği : 10 "(25.4 cm). Toplam Yükseklik : 24.7 "(63 cm). . Paket içeriği. 1x Pompa 4500 psı (0-30 MPa). 1x Ölçer. 1x 63 Mpa Yaylı Hortum. 1x Yedek parça. 1x Çok Fonksiyonlu Anahtarı. 1x8mm Dişi Hızlı Bağlantı. 1x Enflasyon Adaptörü. 1x Test Takma Kafası. 1 x O-ring seti. 1 x Kullanım Talimatı. 【Sağlam ve dayanıklı】- El hava pompası yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Mükemmel solmaya ve paslanmaya karşı dayanıklı performansa sahiptir. Yedek parçalar da ileri CNC teknolojisi altında üretilmektedir. 【EMEK tasarrufu sağlayan tasarım】 - Üç aşamalı hava tabancası PCP pompasının yüksek basıncı 4500psi'ye kadar çıkabilir. Ayrıca geleneksel pompalara göre% 30 daha az çabaya mal olabilirler. 【DÜŞÜNCELİ tasarım】- Dahili yağ-su ayırıcı kolay kullanım için yapılmıştır. Yüksek basınçlı manuel pompanın katlanır tasarımı, kolay saklama ve taşıma sağlar. Ergonomik olarak tasarlanmış tutamak tutması rahattır ve emek tasarrufu sağlar. 【KOLAY İZLEME】 - Basınç seviyesini doğru bir şekilde izleyebilen gliserin dolgulu yüksek doğruluk göstergesi ile birlikte verilir. Daha güvenli ve kullanımı güvenilir. 【ÇEŞİTLİ uygulama】 - Bu güzel hava pompası PCP yüksek basıncı, hava sürüş silindiri ve PCP silindiri için kullanılır, spor ve avcılık için dışarıya çıkarmak için güvenli ve kullanışlıdır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

KONİ, PLASTİK, TURUNCU 15

₺ 29.98

Engel Konisi, birçok kullanımı olan benzersiz bir pilon konisidir Temel bir işaretleyici veya engel olarak kullanılabilir, ancak benzersiz tasarımı ile bu pilon konisi, üst yarıklar

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.