• Yeni Kız
Jakks Büyük İncir Büyük DC Evren 31 Klasik Batman Figürü

Jakks Büyük İncir Büyük DC Evren 31 Klasik Batman Figürü

Ürün Puanı:
₺ 21.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

DC Comics dünyasından ikonik vintage mavi ve gri kostümüyle klasik çizgi roman Batman geliyor. Etkileyici bir 31 inç boyunda duran Batman, altı eklem noktası ile birlikte geliyor. Kötülükle savaşmanın mükemmel yolu. Nihai hediye için fiyatlandırılan değer! Gotham'ın Pelerinli Haçlısı sokakları suçtan kurtarmak için yolda! Artık ikonik kostümünde nihai gösteri parçası olarak 31 inçlik bir Batman aksiyon figürüne sahip olabilirsiniz! Batman, gerçek bir kumaş pelerin ve sınırlı eklemlenme ile tamamlandı. Herhangi bir çocuk veya koleksiyoncu için mükemmel bir hediye! Jakks Büyük İncir Massive DC Universe 31 " Klasik Batman Figürü : Yaş aralığı : 3 yaş ve üstü. 31 "boyunda. 6 eklemlenme noktası. Gerçek kumaş pelerin. Bakım talimatları : yüzeyi kuru bir bezle temizleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Deluxe Omnitrix'in

₺ 3.00

BEN 10 Deluxe Omnitrix Omnitrix sadece havalı bir saat gibi görünebilir, ancak Ben bu cihazı başka bir galaksiden keşfettiği anda dünyası sonsuza dek değişir! Çünkü Omnitrix, o

Imaginext genç Titanlar Git

₺ 57.74

Dikkat edin, Genç Titanlar! O sallanan asi Yıkıcı, kötü helikopteriyle Jump City'ye giriyor ve sokaklarda kaos yaymaya hazır Ekip onu toplayabilir mi? Buna Genç Devin karar verecek!

Minyonlar Minion Bob Figürü

₺ 2.67

Bu Minion Bob Figürü, Oyuncak Ayısı Tim ile birlikte mavi tulum giymiş Minions Minion Bob Figürü : Yaş Aralığı : 4 yaş ve üstü Oyuncak Ayısı Tim ile mavi tulumlu koleksiyon f

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.