• Yeni Kız
Jakks Büyük İncir Büyük DC Evren 31 Klasik Batman Figürü

Jakks Büyük İncir Büyük DC Evren 31 Klasik Batman Figürü

Ürün Puanı:
₺ 21.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

DC Comics dünyasından ikonik vintage mavi ve gri kostümüyle klasik çizgi roman Batman geliyor. Etkileyici bir 31 inç boyunda duran Batman, altı eklem noktası ile birlikte geliyor. Kötülükle savaşmanın mükemmel yolu. Nihai hediye için fiyatlandırılan değer! Gotham'ın Pelerinli Haçlısı sokakları suçtan kurtarmak için yolda! Artık ikonik kostümünde nihai gösteri parçası olarak 31 inçlik bir Batman aksiyon figürüne sahip olabilirsiniz! Batman, gerçek bir kumaş pelerin ve sınırlı eklemlenme ile tamamlandı. Herhangi bir çocuk veya koleksiyoncu için mükemmel bir hediye! Jakks Büyük İncir Massive DC Universe 31 " Klasik Batman Figürü : Yaş aralığı : 3 yaş ve üstü. 31 "boyunda. 6 eklemlenme noktası. Gerçek kumaş pelerin. Bakım talimatları : yüzeyi kuru bir bezle temizleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Spd Örümcek Adam 2099

₺ 2.33

Örümcek Adam Örümcek Adam 2099 Aksiyon Figürü Marvel Evreninde kahramanlar kötü adamlar ve hayattan daha büyük hikayeler var Marvel, inanılmaz Süper Kahramanların dengede evreni

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.