• Yeni Kız
Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin dışında Donatello Figürü

Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin dışında Donatello Figürü

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yaratıcı ve detay odaklı Donatello, içeride biraz zaman geçirmeyi umursamayan tek mutant Kaplumbağa olabilir. Sonuçta, Ninja gençleri tüm inanılmaz savaş yaratımları olmadan nerede olurdu? Mermi Ateşleyicisinden robot Metal Kafaya kadar Donatello'nun zihni, Naginata bo asasındaki bıçak kadar keskin! Gölgelerden Çıkan Genç Mutant Ninja Kaplumbağalar Donatello Figürü : Donatello figürü. Yaratıcı ve detay odaklı Donatello, bilimsel çözümlerin nihai inanılmaz yaratıcısıdır!. Plastikten yapılmış. İmza silahları içerir. New York'u kurtarmak için nihai hesaplaşmanın bir parçası olun. Nickelodeon'un TV Şovundaki tüm Ninja Kaplumbağaları ve diğer karakterleri toplayın!.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Imaginext genç Titanlar Git

₺ 57.74

Dikkat edin, Genç Titanlar! O sallanan asi Yıkıcı, kötü helikopteriyle Jump City'ye giriyor ve sokaklarda kaos yaymaya hazır Ekip onu toplayabilir mi? Buna Genç Devin karar verecek!

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.