• Yeni Kız
Zaman UFC erkek Redemption İzle-Yeşil Kayış Dijital Kadran Siyah Kılıf

Zaman UFC erkek Redemption İzle-Yeşil Kayış Dijital Kadran Siyah Kılıf

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Dayanıklı dış cephesine rağmen aldatıcı derecede hafif olan TİMEX UFC Redemption'ın ikonik beş düğmeli tasarımı, 100 saatlik kronografa, 24 saatlik geri sayım sayacına, askeri saate, ikili zaman dilimlerine, alarma ve devrim niteliğindeki INDIGLO® arka aydınlatmamıza doğrudan erişmenizi sağlar. 50 metreye kadar su geçirmezlik için kapatılmıştır ve kalıcı dayanıklılık için bir pusula çerçevesi ve askeri-yeşil kalıplanmış reçine kayışlarla donatılmıştır. İticilerinin dokulu dokunsal tasarımı ve önemli siyah 50mm kasa profili, eğitimin ortasındaysanız son derece pratik özelliklerdir — sadece uzanın, iticiyi hissedin ve meydan okumayı kesintisiz bitirin. Resmi Timex X UFC işbirliği. 50mm yuvarlak şekilli kasa. Yeşil 8 inç kayış. Akrilik lens. Suya dayanıklı 50 m (164ft) : genel olarak, sıçramalara veya suya kısa süreli daldırmaya dayanır, ancak yüzme veya banyo için uygun değildir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkekler Maraton Dijital saat

₺ 3.33

Ayarlanabilir siyah 15mm reçine kayış 8 inç bilek çevresine kadar sığar24 saatlik kronometre; özelleştirilebilir günlük alarm; 2 saat dilimi24 saatlik askeri zaman modu; isteğe b

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.