• Yeni Kız
Tampa Radyant Tamponlar Süper Artı Emicilik, Kokusuz, Sayım

Tampa Radyant Tamponlar Süper Artı Emicilik, Kokusuz, Sayım

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Ayın o zamanı için yeni bir zaman. Sızıntıları gerçekleşmeden durdurmaya yardımcı olmak için Sızıntı Önleyici Örgü ile tasarlanmış Tampax Radyan tamponlarla% 100'e varan sızıntı ve kokusuz koruma elde edin. Korunmak için kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Boya, parfüm, lateks *, BPA ve elementel klor ağartma içermez. Dokulu Tutuşları sayesinde, inanılmaz derecede rahat tampon yerleştirme için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, nerede olursanız olun onları bertaraf etmenize yardımcı olmak için daha fazla kolaylık, daha temiz ve daha fazla hijyen için oluşturulmuş temiz bir Ambalaj içinde gelirler. Daha fazlasını alabildiğin zaman daha azına razı olma. Tampax ile sekiz saate kadar olağanüstü korumayı keşfedin, 1 numaralı ABD Jinekoloğu 2020 anketine dayanarak tampon markası *** * doğal kauçuk lateks ** ve Tampax Pearl *** önerdi. Kokusuz, Süper, 14 Sayımlı Tampax Radyant tamponlar% 100'e kadar sızıntı ve kokusuz koruma sağlar. Akışınız her gün farklı. Tamponun da öyle olmalı. ÖSO ve HSA Uygun. Tampax Pearl'e kıyasla daha fazla * kolaylık, daha temiz ve daha fazla hijyen * için Temiz Sızdırmaz Ambalaj. İnanılmaz derecede rahat yerleştirme için tasarlanmış dokulu Kavrama. Boya, parfüm, lateks *, BPA ve elementel klor ağartma içermez * doğal kauçuk lateks. Sızıntı Koruma Örgüsü, sızıntıları gerçekleşmeden durdurmaya yardımcı olur. Kokusuz, Süper, 14 Sayım.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Dorman Kaput Durdurma Desteği

₺ 49.90

Özellikler ve Faydalar : Uygun bir uyum sağlamak için doğrudan değiştirilebilir Kaput Durdurma Destekleri mevcuttur (varsa) Kaput ve / veya bagaj kapaklarında kullanılabilir Çok �

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.