• Yeni Kız
Pasifik Yüksek Yoğunluklu Köpük Şilte, Tam XL

Pasifik Yüksek Yoğunluklu Köpük Şilte, Tam XL

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

AC Pacific 6 inç köpük şilte, sağlam ve destekleyici bir uyku yüzeyi arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Yüksek yoğunluklu köpük, optimum konfor için vücudun doğal hatlarına uygun olarak ağırlığı eşit olarak dağıtır. 6 inçlik bir profile sahip bu yatak, kendi başına kullanılabilen çok yönlü bir seçenektir. Nefes alabilen elmas kapitone kumaş, hava akışını teşvik ederek sıcaklığı düzenlemeye ve aşırı ısınmayı önlemeye yardımcı olur. Lacivert örtü, nemin şilteye nüfuz etmesini önler ve bu da büyük hijyeni destekler. 38 "G x 74 " L ölçülerinde ve 19 lbs ağırlığında., bu yatağın taşınması kolaydır ve çeşitli ortamlarda kullanıma uygundur. Polyester ve yüksek yoğunluklu köpükten üretilen AC Pacific 6 inç köpük şilte, yıllarca konforlu, dinlendirici bir uyku sağlayabilen ve çeşitli ortamlarda kullanılabilen dayanıklı ve güvenilir bir seçimdir. Sağlam ama yumuşak : Şilte, ağırlığınızı yoğun olarak eşit olarak dağıtır. Toplam ürün ağırlığı : 24 lbs. Polyester / Yüksek Yoğunluklu Köpük. Lacivert yatak örtüsü nem emilimini engeller. Toplam kalınlık : 6 "Genel : 54" G x 74 " L. Çok yönlü : Kendi başına, misafir yatak odanız için veya yatak örtüsü olarak kullanışlıdır. Kapitone tasarım : Nefes alabilen elmas kapitone kumaş. Yüksek yoğunluklu köpük şilte 6 "profil verir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Luxing Dream Top 10 Tam Yatak

₺ 376.00

Luxing Dream Top 10 "Tam Yatak, vücudun ağırlığını eşit olarak dağıtarak hareketleri en aza indirmeye izin veren sağlam bir destek sunar Köpüğün mikro hücreleri, konfor sağl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.