• Yeni Kız
Benzersiz Pazarlık kadın Artı Tam Şekil Çiçek Kablosuz Rahat Unpadded Sutyen

Benzersiz Pazarlık kadın Artı Tam Şekil Çiçek Kablosuz Rahat Unpadded Sutyen

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Müşterilerinin ihtiyacından ilham alan büyük beden bir marka. Sütyenlerimizin sizi rahat ettirebileceğini umuyoruz, mükemmel eğrinizi göstermek için uygun terzilik ve rahat kumaşlar size keyifli bir deneyim yaşatıyor. Hala biraz zıplıyor ancak aktiviteleri etkilemiyor, bunları tüm gün, günlük sütyenleriniz olarak giyebilirsiniz çünkü daha rahat ve destekleyicidirler. Rahat rahat pamuklu sütyen kaşkorse, rahatlamanızı ve rahatlamanızı sağlamak için yumuşak bir kullanım deneyimi ve yumuşak esnek kumaşlar sağlar. Benzersiz Pazarlık kadın Artı Tam Şekil Kablosuz Rahat Unpadded Sutyen Beyaz F 40 72% Naylon 28% Spandex. İthal. Ayarlanabilir. Çiçek Deseni. Kablosuz sütyen. Tam rakam.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Tam Destek Sütyen

₺ 2.00

Basit, Tam Destekli Sütyen, gün boyunca ihtiyacınız olan asansörü size sunar Ayarlanabilir kayışlara sahiptir, böylece uyumu özelleştirebilirsiniz Bu pamuklu destek sütyeni, terl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.