• Yeni Kız
14kt Altın Flaş Kaplama Şeftali Kristal Damla Küpe

14kt Altın Flaş Kaplama Şeftali Kristal Damla Küpe

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Herhangi bir gardıropa güncellenmiş klasik bir ek olan bu 14kt Altın Flaş Şeftali Kristal Damla Küpeler, her gün için veya o özel durum için bir kıyafet giydirmek için mükemmel bir ektir. Küpeler, güvenli bir oturuş için bir kaldıraçlı toka kapağına sahiptir, Küpeler, doğum günleri, Anneler Günü, Sevgililer Günü, Noel veya sadece kendinizi şımartmak da dahil olmak üzere herhangi bir hediye verme etkinliği için ideal bir hediye haline getiren hatıra çantalı bir hediye kutusunda paketlenir. Kararmayı önlemek için e-kaplamalı pirinç 14kt altın flaş plakadan üretilmiştir. Tüm hediye verme etkinlikleri için mükemmel olan güzel bir hediye kutusunda gelir. Believe by Brilliance koleksiyonu, daha güzel ve daha uzun ömürlü bir mücevher parçası sağlamak için en iyi işçilik tekniklerini ve en iyi malzemeleri kullanır. Hatıra çantası dahildir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Paslanmaz Çelik Avize Küpe

₺ 49.98

Kıyı Takı Paslanmaz Çelik Avize Zinciri Bırak Dangle küpebu avize küpeleriyle benzersiz ve zarif stil anlayışınızı aydınlatın Yüksek cilalı küpeler paslanmaz çelikten üret

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.