• Yeni Kız
Designart Retro Geometrik Soyut Minimal Desen V'Orta Yüzyıl Modern Atmak Yastık-16x16

Designart Retro Geometrik Soyut Minimal Desen V'Orta Yüzyıl Modern Atmak Yastık-16x16

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

"Bu dekoratif estetik Yüzyıl Ortası Modern kırlent yastıklarla ofisinizdeki veya evinizdeki herhangi bir alana renk ve rahatlık katın. Salonunuzu, kanepenizi veya yatağınızı, yüzyılın ortasındaki bu parlak renkli sanat eseri Modern yastıklarla süsleyin. İle sıcak ve davetkar bir moda stili yaratın. bu çok fonksiyonlu tasarım yastıklar. Daha fazla rahatlık çağırın ve onları kanepenize, kanepenize, sandalyelerinize, yatağınıza yerleştirin. ve kendinizi yemyeşil, rahat bir rahatlama ile şımartın.Soyut yastığımız, canlı renkli ve net bir sanat eseri yaratan Yüksek Renk Yoğunluklu italyan mürekkepleri kullanılarak basılmıştır. . Özellikler. - Herhangi bir mobilya parçasına mükemmel ve orijinal vurgu. - Çağdaş grafik tasarımlı temel şekiller. -% 100 hafif polyesterlere basılmıştır. -% 100 polyester dolgu ile doldurulmuş yastık. - Kırışmaya dayanıklı kumaş. - Yastığı kapağından çıkarmanıza izin veren fermuarlı kapatma. - Kokusuz. -% 100 Hipoalerjenik. -Makine Yıkama Soğuk Ayrı Ayrı, Yavaşça Döngüsü Sadece, Hiçbir ağartıcı, kurumaya asmak. - Yüksek Yoğunluklu italyan Mürekkebi ile Talep Üzerine Yazdırın. - Çeşitli boyutlarda mevcuttur. - Öznitelik : Yüzyıl Ortası Modern. - Konu : Soyut Geometrik " Herhangi bir mobilya parçasına mükemmel vurgu. % 100 hafif polyester üzerine basılmıştır. Fermuar Kapatma, böylece yastığı kapağından çıkarabilirsiniz. Makine Yıkama Soğuk Ayrı Ayrı, Yavaşça Döngüsü Sadece, Hiçbir ağartıcı, kurumaya asmak. Yüksek Yoğunluklu italyan Mürekkebi ile Talep Üzerine Yazdırın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Lüks Atmak Yastık 12in 25in

₺ 2.67

Bu çarpıcı noir lotçiçeği lüks kırlent ile mekanınıza zarafet katın Bu modaya uygun yastığın kumaşı Polyester karışımıdır Renkler : Siyah, Kahverengi, Turuncu Kumaş Me

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.