• Yeni Kız
Betty Crocker BC-2930CRT Mini Kek Üreticisi

Betty Crocker BC-2930CRT Mini Kek Üreticisi

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Betty Crocker Mini Cupcake Maker ile pişirme işleminizi bir sonraki seviyeye taşıyın! Dakikalar içinde 7 lezzetli mini kek, kek veya kek hazırlar. Bu mini kek makinesi ayrıca kusursuz serbest bırakma ve kolay temizlik için yapışmaz pişirme plakalarına sahiptir. Ayrıca bir sıkma torbası, çeşitli nozullar ve dekorasyon için bir spatula dahildir. Fırını açmadan sadece birkaç dakika içinde 7 lezzetli mini kek, kek veya kek pişirir. Eğlenmek için ideal. Eğlenceli ve kullanımı kolay. Kolay temizlik için yapışmaz pişirme plakaları. Eşit pişirme için esnek menteşe. Yüksek kubbeli kapak, keklerin tam potansiyellerine yükselmesini sağlar. Güç açık ve hazır gösterge ışıkları. Kompakt depolama için uçta durur. Sıkma torbası, çeşitli nozullar, spatula ve tarif kitabı içerir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Tasarımcı Şarap Tote Çanta

₺ 1.00

Epikürcü Tasarımcı Şarap Çantası, en sevdiğiniz şişe şarap veya şampanyayı yanınızda getirmenin şık yoludur Bu yüksek kaliteli şarap taşıyıcı bir çanta olarak ikiye k

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.