• Yeni Kız
Goldbug Mavi Dino Boyun Rulosu

Goldbug Mavi Dino Boyun Rulosu

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Goldbug Hayvan Boynu Rulosu ile seyahat ederken küçük çocuğunuzun rahat olduğundan ve kestirmeye hazır olduğundan emin olun. Oğlunuz veya kızınız, hem eğlenceli hem de yeni bir arkadaş ve yastık bulacakları sevimli çizgi tasarımını sevecek! Kavisli şekil, çocuğunuzun boynunun konturuna mükemmel uyum sağlar, böylece koyunları saymadan rahatça uykuya dalarlar. Yumuşak, peluş bir kumaşla tasarlanan Hayvan Boynu Rulosu, bilmediğiniz durumlarda bile çocuğunuzun rahat hissetmesine yardımcı olacaktır. Küçük çocuklar için mükemmel bir hediye. Araba, otobüs, tren, bebek arabası ve uçak yolculuklarında seyahat ederken kullanım için idealdir. Sevimli gri ayı tasarımı hem yeni bir arkadaş hem de şık bir yastık yapar. Pürüzsüz kontur şekli rahat konfor sağlar. Yumuşak peluş kumaş, uykuya daldıkça bebeğinizi yatıştırır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Granit Battaniye Atkı

₺ 79.98

Bu rahatlatıcı ve çok yönlü çizgili koleksiyon her yerde kullanılabilir ve her türlü seyahat için mükemmeldir Battaniye atkılarının yumuşak ve rahat jarse malzemesi, atkı vey

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.