• Yeni Kız
Vintage Gri Tel Sepet, Çıkarılabilir Kumaş Astar, 5'li Set, Boz kahverengi

Vintage Gri Tel Sepet, Çıkarılabilir Kumaş Astar, 5'li Set, Boz kahverengi

Ürün Puanı:
₺ 79.92

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Vintage bir görünüm için antika kaplamalı tavuk kümesi metal telinden ve çıkarılabilir makinede yıkanabilir kumaş astarlı sağlam bir çerçeveden üretilen bu sepetler, kitaplardan ve dergilerden moda aksesuarlarına, el havlularına, sanat ve el sanatları malzemelerine, dolap raflarına veya tezgahın altına kadar her şeyi şık bir şekilde barındırır. adını verdiğiniz banyo eşyaları! Gıda Güvenli! Bu kutular ayrıca mutfağınızda veya kiler raflarınızda yiyecek veya mutfak eşyaları için mükemmel saklama kapları yapar. Rustik çekiciliği ile bu sepetler büyüleyici bir eve taşınma hediyesi oluyor. Yıkanabilir Çıkarılabilir Astarlar! Çıkarılabilir Pamuk / Poli karışım astarları, yıkandığında boyut ve şekli koruyarak bu sepetleri mutfaklarda, oyun odalarında, keten dolaplarda ve banyolarda kullanım için mükemmel bir seçim haline getirir. Çok çeşitli şık organizasyonel depolama seçenekleri -DII Storage Collection, evinizdeki her alan için eksiksiz bir trend tabanlı kutu ve sepet koleksiyonu sunar. Evinize stil ve organizasyon getirin veya her durum için hediye olarak verin. Mutfak Çamaşır Odası Ofis Kiler Kreş Oyun Odaları Oturma Odaları Girişler Yatak Odaları. Özelliklersıralanan Vintage Gri Tel Boz Kahverengi Astar 5'li sepetözelliklerrenk : GriaĞırlık : 5,25 lbs- SKU : DSII7868 5'li set, çıkarılabilir astarlı tel sepetler içerir 1 Ekstra Büyük 18x13x8 inç, 2 Orta 11x7.88x7 inç, 2 Küçük 9x7x6 inç içerir. Sepetler ve gömlekler gıda açısından güvenlidir. Meyveler, sebzeler, konserve yiyecekler, fırın malzemeleri, temizleyiciler vb. İle doldurun. Makinede yıkanabilir, çıkarılabilir kumaş astarları yıkandığında boyut ve şekli koruyacaktır. Sepet astarı, Poli-Pamuk karışımından yapılmıştır. Metal sepetler yumuşak bir bezle silinebilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Batman Jumbo Peluş Sepet

₺ 0.67

Hediye vermek veya yumurta avlamak için mükemmel Paskalya sepeti! Sevimli peluş karakter sepetleri, güzellikler için bolca alana sahiptir Yüksek kaliteli yapı, Paskalya Tatilinden ço

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.