• Yeni Kız
Saveni Endüstriyel Ayarlanabilir Yükseklik Sehpa, Endüstriyel, Gri Nehir Sokak Tasarımları

Saveni Endüstriyel Ayarlanabilir Yükseklik Sehpa, Endüstriyel, Gri Nehir Sokak Tasarımları

Ürün Puanı:
₺ 138.46

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Endüstriyel simge. Bu asansör sehpası ile mükemmel yüksekliğinizi bulun. İki ayarlanabilir A çerçevesi masa tabanını oluşturur ve antika gri bir kaplama sağlam, mekanik bir görünüm sağlar. Uygulanabilir iş günü stili için bu ayarlanabilir kokteyl masasını oturma odanıza veya ev ofisinize kurun. ? Asansör üstü kokteyl masası oturma ihtiyaçlarınıza göre mi ayarlanıyor? Geniş masa üstü ve çift testere tabanı ile karışık ortam yapısı ? Açık kaldırma mekanizması ile yenilikçi görünüm ve his ? Kilitleme kaldırma üstü 4 yükseklik seviyesine sahiptir? Antika, yaşlı görünüm değişecek mi? Oturma odası mı yoksa açık konsept yaşam alanı mı? Rafine endüstriyel tarz ? Sıkıntılı tunç gri kaplama ? Genel : 48? G x 23.75? D x 18-22.5? H (düşük-yüksek) ? Gereklidir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hodedah Geniş Katmanlı Sehpa

₺ 1.00

Çiftlik evinden ilham alan parçaları eve getirmek isteyenler için Hodedah 2 Katlı Sehpa mükemmel bir seçimdir İşlevselliğini korurken, bu fırçalanmış bronz sehpa evinizde rusti

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.