• Yeni Kız
Atletik İşler Bebek ve Yürümeye Başlayan Çocuk Erkek Aktif Tişört ve Şort, 2 Parça, Bedenler 12M- 5T

Atletik İşler Bebek ve Yürümeye Başlayan Çocuk Erkek Aktif Tişört ve Şort, 2 Parça, Bedenler 12M- 5T

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Athletic Works'ten bu 2 Parçalı Aktif Tişört ve Şort Seti ile gardırobuna harika puanlar verin. Hareket halindeyken küçük adamınız için mükemmel bir kıyafet olan bu sette, eksiksiz bir sportif görünüm için eşleşen file şortlu grafik baskılı bir tişört bulunur. Her ikisi de hafif kumaştan üretilen şortlar, hareket halindeyken ekstra esneklik için nervürlü elastik bir bele sahiptir. Malzeme : % 60 Pamuk /% 40 Polyester. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. 2 Parçalı Set Şunları içerir : Bir tişört ve bir çift şort. Tişört : Rahat; kontrast ekip boyun; kazak tarzı; kontrast kısa kollu; etiketsiz iç kısım. Şort Rahat uyum; çekme stili; nervürlü elastik bel; kontrast yan paneller. Athletic Works'ten Bebek ve Yürümeye Başlayan Çocuklar için Aktif Tişört ve Şort 2 Parçalı Set.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Time ve Tru Kadın Kazak Şortu

₺ 45.98

Zaman ve Tru'nun Kazak Şortlarıyla rahatlayın Pelüş baskılı kumaş ve geniş nervürlü bel bandı, bu salona yakışan şortları hafta sonları olmazsa olmazlardan yapıyor Görün�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.