• Yeni Kız
DecMode 36 32 Baston Ön Çekmeceli ve Altın Kulplu Açık Kahverengi Ahşap Çekmeceli Dolap, 1 Parça

DecMode 36 32 Baston Ön Çekmeceli ve Altın Kulplu Açık Kahverengi Ahşap Çekmeceli Dolap, 1 Parça

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Dec Mode 36 "x 32 " Açık Kahverengi Ahşap Baston Ön Çekmeceli ve Altın Kulplu 3 Çekmeceli Dolap, 1 Parça şık evinize eşsiz bir ektir. Odanızın görünümünü anında yükselten pratik ama şık bir yükseltme. Dağınıklıktan uzak bir bölgeyi koruyun ve bu şık dolapla düzenli kalın. Bu açık kahverengi ahşap dolabın üzerindeki çekmeceler, giriş yolunda veya koridor alanında bibloları, ayakkabıları ve postaları saklamak için evde organizasyon sağlar. Devrilmeyi önlemek için devrilme önleyici donanım içerir. Dokuma rattan cepheli 3 çekmeceli kahverengi dikdörtgen bir dolap. Bu öğe 1 kartonda gönderilir. Açık kahverengi dolap, 30 lbs ağırlık sınırına sahip 3 çekmeceye sahiptir. Sadece iç mekan kullanımı için uygundur. Bu öğe tamamen tek parça halinde monte edilir. Maksimum ağırlık limiti 150 lbs'dir. Bu tek bir açık kahverengi renkli saklama dolabıdır. Modern tarz. Zarif zarafet ve temiz çizgilerden ilham alan minimalist tasarım, tek renkli tonlar ve cesur, köşeli yapılarla zahmetsiz bir lüks sunuyor. Modern saklama dolabı, sağlam ve uzun ömürlü MDF ve rattan malzemelerden üretilmiştir. Zarif kahverengi ahşap dolap, ten rengi kamış ön çekmeceleri ve saten altın vurgulu kulplarla şekillendirilmiş yağlı doğal ahşap damarlı bir kaplamaya sahiptir. Büyüleyici bir tasarım için kontrast rattan ve altın vurgulu geniş saklama alanına sahip 3 çekmeceli şık dekoratif ahşap dolap. Kabin 35,50 L x 19 W x 32 H inç boyutlarındadır ve 56,50 lbs ağırlığındadır. Izgara kamışı deseni ile kaplanmış 3 çekmeceli dikdörtgen şekilli bir kabine, 3 yatay U şeklinde tutamağa ve 4 yükseltilmiş ayağa sahiptir. Kuru bir bezle silerek temizleyin. Ahşap, çekmecelere tutturulmuş bir sürgü mekanizması ve öne güvenli bir şekilde tutturulmuş kamış panelleri ile yapıyı oluşturmak için ustaca kesilir ve çivilenir. Modern tarz. Dec Mode 36 "x 32" Açık Kahverengi Ahşap Baston Ön Çekmeceli ve Altın Kulplu 3 Çekmeceli Dolap, 1 Parça her eve mükemmel bir katkı sağlar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Gri Enyin Dolabı

₺ 119.96

Klasik ama biraz romantik, çok yönlü Enyin Dolabı, alanınızı düzenli, düzenli ve çekici tutar Ahşaptan üretilen bu dolap, güzel ahşap oyma detaylarıyla süslenirken, zarif des

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.