• Yeni Kız
Baxton Stüdyo Kıvrık Fas Esintili Donanma El Dokuması Pamuklu Puf Osmanlı

Baxton Stüdyo Kıvrık Fas Esintili Donanma El Dokuması Pamuklu Puf Osmanlı

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kıvrımlı puf ile her mekana rahat, bohem bir dokunuş katın. Yumuşak, yapağı benzeri bir pamuktan elde dokunan Kıvrım, şık bir lacivert tonuna sahiptir. Zengin doku karışımı, en basit alanlara bile ilgi katar. Bu çok yönlü parça koltuk, tabure veya rahat sehpa olarak kullanılabilir. Hindistan yapımı. Hindistan'da el dokuması. Yumuşak, yapağı benzeri pamuklu bir kumaştan yapılmıştır. Polistiren boncuklarla doldurulur. Saçakla süslenmiş. Çıkarılabilir kapak. Öğenin el yapımı doğası nedeniyle, alınan her öğe için boyut ve renkte hafif bir değişiklik olacaktır. Osmanlı'nın alt fermuarlı örtü kısmından ölçüler alınır ve herhangi bir bezeme içermez. Ürün Ağırlığı : 5.8 Pound. Paket ağırlığı : 1 Pound. Boyutlar : 18 ”Yüksek x 17.75” Geniş x 17.75 ” Derin; Koltuk Yüksekliği : 18 " Yüksek. Ürün Rengi : Lacivert. Ürün Bileşimi : Kumaş "% 100 Pamuk".

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ixion 24 24 13 Vurgulu Puf

₺ 136.04

Ev dekorunuza mükemmel bir katkı olarak kendini pekiştireceğinden emin olan bu zarif puf, mevcut trendi zahmetsizce yayıyor Lüks bir tasarıma sahip olan bu parça, her alanda büyüle

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.