• Yeni Kız
Güç Durdurma Ön ve Arka Kaplamalı Rotor Kiti CRK5357

Güç Durdurma Ön ve Arka Kaplamalı Rotor Kiti CRK5357

Ürün Puanı:
₺ 1030.48

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Powerstop'un Geometrik kaplamalı fren balatası ve rotor kiti düşük tozlu fren balatalarına sahiptir, paslanmayı önler ve durma gücünü artırır. Disk fren rotorları, kanatların içi de dahil olmak üzere tam bir Orijinal GEOMET 360 kaplama tabakası ile işlenir. Geometrik kaplama, aracın fren performansını etkilemeden pas ve korozyona karşı koruma anlamına gelir. Rotorlar OEM ağırlığındadır ve sorunsuz çalışma için OEM kanat konfigürasyonunu korur. Pozitif kalıp teknolojisi, OE gibi tutarlı solmayan performansa sahip fren balataları oluşturmak için kullanılır. Fren balataları, neredeyse sessiz frenleme için gürültüyü izole eden çift katmanlı yüksek sıcaklık lastik contalara sahiptir. Bu fren balatası ve rotor değiştirme kiti, iş için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir : Bir dizi Geometrik kaplamalı fren rotoru, seramik disk fren balataları, birinci sınıf paslanmaz çelik donanım ve yüksek performanslı fren yağı. Fren tozundan bıktınız mı? Power Stop Geometrik kaplamalı fren kitini seçin! Güç Durdurma Ön ve Arka Kaplamalı Rotor Kiti CRK5357. Bu değiştirme kitindeki fren balataları ve rotorlar, fabrika ekipmanlarının doğrudan değiştirilmesidir. Bu kit, bir dizi Geometrik kaplamalı fren rotoru, bir dizi disk fren balatası, birinci sınıf paslanmaz çelik donanım ve yüksek performanslı fren yağı içerir. Düşük tozlu seramik formül fren balataları ile daha iyi fren yapın. Geometrik Kaplamalı rotorlar fren tozuna karşı dayanıklıdır ve paslanmaya karşı korur. Uyar : BMW 325xi 2006.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ürün Yerleşimi Modülü

₺ 1.00

Güç Durdurma Ön Sağ Bir Stok Yedek Kaliper WM49066 Tüm kaliperler kalite ve güvenlik açısından kapsamlı bir şekilde denetlenir Sızıntıları önlemek için basınç test edildi.

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.