• Yeni Kız
Kırmızı Toz Boyalı Kaliperler KC5309A ile Güç Durdurma Arka Z Evrim Fren Balatası ve Rotor Kiti

Kırmızı Toz Boyalı Kaliperler KC5309A ile Güç Durdurma Arka Z Evrim Fren Balatası ve Rotor Kiti

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kaliperli Power Stop Z23 Evolution fren yükseltme kiti, günlük sürücünüzün fren gücünü artırmayı basit ve uygun maliyetli hale getirir. Bu Güç Durdurma kiti, stok fren sisteminize göre düşük toz ve gürültüsüz bir yükseltme sağlamak üzere tasarlanmıştır. Power Stop Z23 fren yükseltme kiti, ihtiyacınız olan her şeyi dahil ederek fren işinizi tamamlamanızı kolaylaştırır : mükemmel şekilde eşleşen delinmiş ve oluklu rotorlar, Z23 Evolution karbon fiber seramik fren balataları, yükseltilmiş donanım ve yüksek performanslı yağlayıcı. Düşük tozlu seramik formül fren balataları, bileşiği güçlendirmek için karbon fiberlerle güçlendirilmiştir. Bu fren kiti tozsuz, gürültüsüzdür ve günlük sürülebilirlikten ödün vermeden size daha fazla fren gücü sağlar. Rotorlar, sıkı OE toleranslarına sahip en iyi G3000 metalurjisi kullanılarak dökülür - bu da onları herhangi bir değişiklik yapmaya gerek kalmadan mükemmel, cıvatalı bir yükseltme haline getirir. Hassas delme delikleri, rotorun maksimum soğutulmasını sağlar. Bu, aşırı çalışma koşullarında frenlerinizin sıcaklığını düşürür. Yuvarlatılmış yuvalar, güvenli ve düzgün frenleme için rotor yüzeyinde net bir temas yaması tutarak herhangi bir gazı veya kalıntıyı silmeye yardımcı olur. Tüm delinmiş ve oluklu rotorlara Gümüş Çinko Dikromat kaplama uygulanır, sadece tekerleklerinizin arkasında harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda pas ve korozyonu önlemeye yardımcı olurlar. Fren kaliperleri, pas ve korozyona direnmeye ve kaliperlerin ömrünü uzatmaya yardımcı olan, temizlenmesi kolay toz boya ile kaplanmıştır. Kırmızı hoş bir dokunuş ve gerçekten tekerleklerinizin arkasında öne çıkıyor! Power Stop'un Z23 Evolution Sport fren kiti ile frenlerinizi doğru yapın. Kırmızı Toz Boyalı Kaliperler KC5309 A ile Güç Durdurma Arka Z23 Evrim Fren Balatası ve Rotor Kiti.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ürün Yerleşimi Modülü

₺ 1.00

Güç Durdurma Ön Sağ Bir Stok Yedek Kaliper WM49066 Tüm kaliperler kalite ve güvenlik açısından kapsamlı bir şekilde denetlenir Sızıntıları önlemek için basınç test edildi.

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.