• Yeni Kız
DC Kadın Boxer Şort, 2'li Paket

DC Kadın Boxer Şort, 2'li Paket

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sallanmak üzere olanlar için boksörlerimiz var! AC / DC Şortlar, rahat bir uyum ve kolay çekme stili ile rahat tutar. Onları hafta sonları uzanmak, uyumak veya ayak işlerini yapmak için seviyoruz. İki pakette bir allover baskı çifti ve bir logo çifti bulunur, böylece karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Malzeme : % 95 Geri Dönüştürülmüş Polyester /% 5 Spandeks. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Set İçerir : İki çift şort. Boyut : Model 5’10 ”ve M beden giyiyor. Yükseliş : Orta yükseliş. Kapatma : Pull-on stil; elastik kemer. Cepler : Yok. Özellikler : Bir allover baskı ve bir logo stili içerir. © Sony Müzik, Tüm Hakları Saklıdır. Kadınlar için AC / DC Boxer Şort 2'li Paket.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kaplayıcı Bayanlar Kısa

₺ 1.67

Senin gibi sert bir taraftar, yaptığın her şeyde takımı temsil etmeyi sever Yan Giysilerden Kısa olan bu Bayanlar kesinlikle biraz ruh sergileyecek Yumuşak malzeme, yaptığınız he

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.