• Yeni Kız
Kutlamanın Yolu

Kutlamanın Yolu

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kutlama Yolumuzla süper eğlenceli zaman geçirin! Çok renkli Retro gökkuşağı Doğum günü folyo saçak parti üfleyiciler! Parlak çizgiler ve parlak folyo saçaklara sahip olan bu parti patlamaları, gökkuşağı doğum günü partinize ekstra heyecan getirecek. Konukların alması için 4 üfleyicinin hepsini bir parti masasına dağıtın veya güzellik çantalarıyla eve gönderin! Uygun fiyatlı gökkuşağı temalı parti malzemelerimizin geri kalanını satın alarak büyük bir doğum günü partisi için ihtiyacınız olan her şeyi bulun. Kutlamanın Yolu! Çok renkli Retro Gökkuşağı Doğum Günü folyo saçak parti üfleyiciler, 4 sayısı : . Saçaklı Parti Üfleyiciler gürültü yapmaz. Üfleyiciler pembe, sarı, kırmızı ve turkuaz renklerde gelir. Gökkuşağı temalı bir doğum günü partisi için mükemmeldir. Daha Retro Gökkuşağı parti malzemeleri ile birleştirin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Zürafa Yemek Tabakları, 8pk

₺ 59.98

Boynunu dışarı çıkar ve bu Zürafa temasıyla gelmiş geçmiş en büyük partiyi at! Konuklar bunun için çıldırır Zürafa Yemek Tabakları (8) Bu ürün kağıttan yapılmıştır

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.