• Yeni Kız
Starlink: Atlas Digital Edition için Savaş - Nintendo Anahtarı [Dijital]

Starlink: Atlas Digital Edition için Savaş - Nintendo Anahtarı [Dijital]

Ürün Puanı:
₺ 598.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Starlink : Atlas Dijital Baskısı için Savaş.Bu paket, Starlink : Atlas Digital Edition için Savaşın kilidini açar.Atlas Yıldız Sistemini Grax ve Unutulmuş Lejyon'dan kurtarmaya adanmış bir grup yıldızlararası pilota liderlik edin. Konuk pilot Fox Mc Cloud ve Arwing'inin yer aldığı. Artı bonus Yıldız Tilkisi görevleri!Maceranıza 5 Yıldız Gemisi, 7 pilot ve 12 silahla başlayın.Yıldız Gemileri : Arwing, Zenith, Neptün, Nabız ve Mızrak.Pilotlar : Fox Mc Cloud, Mason Rana, Levi Mc Cray, Yargıç, Chase da Silva, Avcı Hakka ve Razor Lemay.Silahlar : Alev Makinesi, Don Barajı, Parçalayıcı, Demir Yumruk, Kırıcı, Şok Dalgası, Levitatör, Volkan, Patlatıcı, Donma ışını Mk.2, Parçalayıcı Mk.2 ve Gauss Silahı Mk.2.Yıldız geminizi özelleştirmek için parçaları karıştırın ve eşleştirin ve benzersiz pilot yetenekleri ve silahlarıyla kendi oyun tarzınızı oluşturun. Nintendo Switch ™ Sistemine özel : Fox Mc Cloud pilotu, Arwing gemisi ve özel görevler!© 2018 Ubisoft Eğlence. tüm hakları saklıdır. Starlink Battle for Atlas logosu, Ubisoft ve Ubisoft logosu, Ubisoft Entertainment'ın ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli veya tescilsiz ticari markalarıdır.Çevrimiçi oyun için bir Nintendo Switch Çevrimiçi üyeliği gerekebilir. Üyelik gereksinimleri için lütfen oyun detay sayfasını kontrol edin. Satın Aldıktan Sonra ve SSS : www'den bir onay e-postası alacaksınız. siparişin başarılı bir şekilde verilmesinden birkaç dakika sonra. Pın'inize erişimi olan çevrimiçi @ e'den ikinci bir e-posta 60 dakika içinde teslim edilecektir *. E-postanızı alırken sorun yaşıyorsanız, satın alma işleminize erişmek için aşağıdaki web sayfasına gidin : www.e- /sss.html. Www üzerinden sipariş vermek için kullanılan e-posta adresinizi girin., fatura posta kodunuz ve Sipariş Numaranız (sipariş numaranız, Hesabınızdaki onay e-postanızda veya Hesabınızdaki Sipariş Geçmişinizde bulunabilir). Bu ürünle ilgili sık sorulan soruları görüntülemek için www adresini ziyaret edin.e- /sss.html. Elektronik olarak yerine getirilen PIN numaralarında iade veya geri ödeme yapılmaz. çalınan veya yanlış yerleştirilmiş iğnelerden sorumlu değildir. * Pın'ler, Kredi Kartı şirketiniz tarafından talep edilen ek sipariş doğrulamasına bağlı olarak genellikle dakikalar içinde veya en fazla 48 saat içinde teslim edilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Son işçi, Nintendo Anahtarı

₺ 119.98

Oyun, çizgi roman efsanesi Mick Mc Mahon tarafından tasarlanan karakterlerle yalnız, baskıcı ama garip bir şekilde güzel bir ortamda geçiyor Oyuncu Seçimi Epik bir ahlaki ikilemle k

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.