• Yeni Kız
Eastman Müzik Çalışmaları: Bestecilerin Cesareti ve Lezzetin Zulmü: Yeni Müziğe Yansımalar

Eastman Müzik Çalışmaları: Bestecilerin Cesareti ve Lezzetin Zulmü: Yeni Müziğe Yansımalar

Ürün Puanı:
₺ 56.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Adams ve Crumb'dan Gubaïdulina ve Rihm'e kadar dünyanın önde gelen 33 bestecisiyle yapılan yepyeni röportajlar, yaratıcı süreç hakkında benzersiz bilgiler veriyor. Bálint András Varga, belki de yaşayan bestecilerin dünyanın en saygın röportajcısıdır. Bestecilerin Cesareti ve Zevkin Zulmü için : Yeni Müziğe Yansımalarvarga, otuz üç besteciyi, herhangi bir ciddi yaratıcı sanatçı için çok önemli olan bir konu hakkındaki düşüncelerini ortaya çıkarmak için özenle seçilmiş alıntılarla karşı karşıya getirdi : Dış dünyanın bazen zorba beklentileriyle başa çıkmak için nasıl cesaret bulunabilir? Sonuç, John Adams, Friedrich Cerha, George Crumb, Sofia Gubaïdulina, Georg Friedrich Haas, Giya Kancheli, György Kurtág, Helmut Lachenmann, Libby Larsen gibi dünyaca ünlü bestecilerin taze, açıklayıcı, daha önce yayınlanmamış açıklamalarıyla karşılaştığımız hayali bir yuvarlak masa toplantısıdır. , Robert Morris ve Wolfgang Rihm. Chaya Czernowin, Pascal Dusapin ve Rebecca Saunders'ın yanı sıra orkestra şefi-besteci Michael Gielen, festival direktörü Nicholas Kenyon ve müzik eleştirmenleri Paul Griffiths ve Arnold Whittall da temsil ediliyor. Bestecilerin Cesareti ve Zevk Zulmünde, besteciler ve diğer anlayışlı bireyler yapılan seçimler, kaçınılan tuzaklar, öngörülemeyen sonuçlar, gururlu başarılar, ara sıra pişmanlıklar hakkında yorum yaparlar : sanatsal yaratıcılığın merkezinde yer alan tüm deneyimler. Bálint András Varga, György Kurtág'ın beğenilen yazarıdır : Üç Röportaj ve Ligeti Saygıları; 65 Besteci için Üç Soru; ve Boulanger'dan Stockhausen'e : Röportajlar ve Bir Anı (tümü Rochester Press Üniversitesi'nden temin edilebilir). Eastman Müzik Çalışmaları : Bestecilerin Cesareti ve Lezzetin Zulmü (Ciltli).

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Temel İletken Teknikler

₺ 607.14

Temel Şeflik Teknikleri, Yedinci Baskı, bir topluluk yürütme sanatına açık ve anlaşılır bir giriş sağlar On dört bölüm boyunca yazarlar, öğretilerini klasik repertuardan ço

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.