• Yeni Kız
6' Önceden Dekore edilmiş Mor ve Gümüş Atatürk Çiçeği Okaliptüs Yapay Noel Çelenk - Aydınlatılmamış

6' Önceden Dekore edilmiş Mor ve Gümüş Atatürk Çiçeği Okaliptüs Yapay Noel Çelenk - Aydınlatılmamış

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tatilin koşuşturmacası ile evinizi tamamen dekore etmek için yeterli zamanınız olmayabilir. Önceden dekore edilmiş bu güzel çelenk, bu yılki dekorasyonu bir esinti yapacak. Mantolara eşiklerin üzerine asmak veya mum eklemek ve benzersiz bir masa dekorasyonu oluşturmak için mükemmeldir Ürün Özellikleri : Gümüş atatürk çiçeği ile vurgulanmış çeşitli boyutlarda gümüş pembe ve mor süslemeler Şeffaf kurdele ve okaliptüs Uzun iğne çamı boyunca iki tonlu PVC dal uçlarının bir karışımı ile Aydınlatılmamış Sadece iç mekan kullanımı için 92 uç Bükülebilir tel merkezi, iç mekan kullanımı için izin verir istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz Kolay asmak için her iki ucunda yeşil metal kancalar Boyutlar : 6 'uzun x 8 "geniş Malzeme (ler) : PVC / plastik / köpük / metal / kumaş Önceden dekore edilmiş çam Noel çelenk. Mor pembe ve gümüş çeşitli büyüklükteki top süsleri bu çelengi süslüyor. Gümüş şeffaf kurdele atatürk çiçeği ve okaliptüs süsleri vurgular. Kolay şekillendirme için bükülebilir iç tel; sadece iç mekan kullanımı için. Çelenk 6 fit uzunluğunda ve 8 inç genişliğindedir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Mor Flama 500'

₺ 94.98

Bir sonraki partinizi Mor Krep Vapuru ile süsleyin Premium mukavemetli kağıt, bu mor flamaları kutlamanızı başarılı kılmak için güvenilir bir parti öğesi haline getirir! 500'fl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.