• Yeni Kız
Stupell Endüstrileri, Çimenler Arasında Çiçek Açan Çiçekleri Çeşitlendirdi Boho Boyama Boyama Çerçevesiz Sanat Baskı

Stupell Endüstrileri, Çimenler Arasında Çiçek Açan Çiçekleri Çeşitlendirdi Boho Boyama Boyama Çerçevesiz Sanat Baskı

Ürün Puanı:
₺ 79.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tüm duvar plakalarımız, daha sonra dayanıklı 0,5 inç kalınlığında MDF ahşaba monte edilen yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve net ve temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir folyo tabakası bulunur. Kurulum gerektirmeden asılmaya hazır olarak gelir ve nakliye sırasında zarar görmesini önlemek için sağlam açık köşelerle birlikte gelir. Boyutlar : 12x0.5x12 İnç. Duvar Sanatı Asılmaya Hazırdır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Kolay Kurulum için Rafta veya Duvara Yaslanmış veya Katmanlı Sanat Eserleri. Tüm duvar plakalarımız, daha sonra dayanıklı 0,5 inç kalınlığında MDF ahşaba monte edilen yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve net ve temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir folyo tabakası bulunur. Sanat Eserleri Şunlarla ilgilidir : Resim; Çiçekler, Çiçekler. Jill Martin tarafından tasarlandı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Görüntüler, Mavi Lav

₺ 70.74

Evinizin veya ofisinizin herhangi bir parçası, bu güzel dekor parçasının onu tamamlaması için mükemmel bir yer olabilir Profesyoneller tarafından tasarlanan ve Meksika'da yüksek k

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.