• Yeni Kız
İlkel Gümüş Gümüş Rodyum kaplama Elmas Kesim Büyükanne Kalp Madalyon Kablo Zinciri ile

İlkel Gümüş Gümüş Rodyum kaplama Elmas Kesim Büyükanne Kalp Madalyon Kablo Zinciri ile

Ürün Puanı:
₺ 176.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sevgi dolu Büyükannen için harika bir hediye olan bu güzel kalp madalyon kolye, gözlerini neşeyle aydınlatacağından emin. Bu 25x19.5mm rodyum kaplama gümüş madalyon, klasik bir görünüm için cilalı ve saten yüzeyli yüzeyde 'Büyükanne' kelimesi ve muhteşem elmas kesim kalplerle süslenmiştir. 18 inçlik yaylı halka toka içerirzantina kablo zinciri ve seçtiğiniz iki fotoğrafı 12,5 mm kalp şeklinde tutacak şekilde açılır.Metal Ağırlık : Zincirli 4.76 gram Takı Türü : Fine Chain Stil : Forzantina Kablo zincirimutfak Türü : Büyükanne Kalp Madalyonumutfak Bitiş : Yüksek Lehçe, Saten, Elmas kesimcinsiyet : Kadınzincir Toka : Yaylı Yüzükmetal : Gümüşmetal Renk : Beyazkapalı Cep Boyutlar : 25mm x 19.5mmzincir Boyutları : 18 inç x 1.3mm2-12 tutar.5x12.5mm Kalp Şeklinde fotoğrafaçık takipöğeniz, saklamak veya hediye vermek için mükemmel, beyaz fiyonklu ücretsiz yeşil bir hediye kutusuna gelir.Madalyon Menşe Ülke : Hong Kong Chain Menşe Ülke : İtalya Gümüş, Cilalı, Saten, Pırlanta kesim, Masif, Yaylı Yüzük.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın Gümüş 3+ Figaro Kolye

₺ 65.98

Mücevherlerde en iyi bilinen stillerden biri olan bu Paslanmaz Çelik Figaro Kolye, tek başına veya diğer moda zincirleriyle kombinlenmek için mükemmeldir ve her zaman kıyafetinize m�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.