• Yeni Kız
İlkel Gümüş Gümüş Rodyum kaplama Tıbbi KİMLİK gem zinciri Bilezik

İlkel Gümüş Gümüş Rodyum kaplama Tıbbi KİMLİK gem zinciri Bilezik

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu güzel Tıbbi Kimlik bileziği, kaçırmak istemediğiniz bir şey. Bu 7 inç uzunluğundaki bordür zinciri tarzı bileklik, sonsuz bir parlaklık sağlamak için saf gümüşten ve yüksek ciladan özenle üretilmiştir. Istakoz kapatma bileziği, her baktığınızda dikkatinizi çekecek parlak kırmızı, emaye logolu 37x9 mm'lik bir kimlik plakasına sahiptir.Metal Ağırlığı : 6.79 grams Jewelry Türü : Fine Bracelet Stil : Tıbbi Kimlik Curb Link Bilezikjewelry Finish : Yüksek Cilaci Nsiyet : Kadınlarclasp : Istakoz Pençesimetal : Gümüşmetal Rengi : Beyazamel Rengi : kırmızıboyutlar : 7 inç x 5mm Bilezik, 37mm x 9mm KİMLİK cazibesiöğeniz beyaz fiyonklu ücretsiz yeşil bir hediye kutusuna gelir, saklamak veya hediye vermek için mükemmeldir.Menşe ülke : Amerika Birleşik Devletleri Cilalı, Emaye, Istakoz Pençesi, Gümüş.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kaderimin efendisi Manşet

₺ 3.33

8mm Katı Paslanmaz Çelik Manşet Kaderimin efendisi Katı Paslanmaz Çelik 8 MM Manşet 6,5 inç Uzunluk Pembe Kutu, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış el yapımı ve çağdaş

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.