• Yeni Kız
Pittsburgh Steelers Bar Taburesi Kapağı

Pittsburgh Steelers Bar Taburesi Kapağı

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu kaymalı bar taburesi kapağıyla man cave'i veya ev barını takım karargahına dönüştürün. Bu NFL Bar Taburesi Kapağı, dayanıklılık ve kolay temizlik için ağır ölçülü vinilden yapılmıştır. Üst kısmı logolu parlak vinildir. Yan panel mat vinildir. Döner ve standart koltuk bar tabureleri için üretilmiş bu örtü ile eski taburelerinizi süsleyin veya yeni taburelerinizi yeniden dekore edin. Bu kapak 14 inç çapında 3,5 inç kalınlığındadır ve elastiktir, bu nedenle hemen kayar ve yerinde kalır. NFL Pittsburgh Steelers Bar Taburesi Kapağı : Slip-on bar taburesi kapağı. Dayanıklılık ve kolay temizlik için ağır kalibreli vinil. Üst kısmı logolu parlak vinildir. Yan panel mat vinildir. 3.5 "kalınlığında ve çapı 14". Elastik özelliklere sahiptir, bu yüzden hemen kayar ve yerinde kalır. İthal.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Devlet Cougars Elit Sandalye

₺ 0.67

Elit Sandalye senin yaptığın yere gider Sağlam, toz boyalı, çelik bir çerçeveden ve çift katmanlı polyesterden yapılmış, 275 pound'a kadar güvenli bir şekilde tutan 18 "x 23 "

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.