• Yeni Kız
Dayanaklar Hyde Kumaş 60 102 Kırmızı Masa Örtüsü

Dayanaklar Hyde Kumaş 60 102 Kırmızı Masa Örtüsü

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Hiç kimse mutfağın evin kalbi olduğunu ve yemek masasının bir sohbeti ve iyi bir yemeği paylaşmak için mükemmel bir buluşma noktası olduğunu inkar etmez. Dayanak masa tekstilleri, sizin ve ailenizin seveceği renkler ve baskılarla sıcak, davetkar bir yaşam alanı yaratacak. Masa örtüleri, altlıklar ve peçetelerle dekoratif vurgular eklerken, özel ve koordineli bir masa örtüsü ve mutfak dekoru oluşturun. Masanızı süsleyen Mainstays Hyde Kumaş Masa Örtüsü ile ailenize ve misafirlerinize sıcak bir karşılama yapın. Bu masa örtüsü masanıza canlı bir renk katarken, dokulu sepet örgüsü ışığı yakalar ve dekorunuza görsel ilgi katar. Düz renk, çeşitli baskılarla harmanlamak, nevresimleri, sofra takımlarını ve bardakları koordine etmek için idealdir. Dayanakları Hyde Kumaş Masa Örtüsü, bir sonraki akşam yemeği partinizde mükemmel masa manzarası için güçlü bir temel oluşturacak, ancak günlük kullanım ve aile yemekleri için pratiktir. % 100 polyester malzeme, bu masa örtüsünü kolay bakım için makinede yıkanabilir hale getirir. Önlemler 60 ”W x 102” L. Çeşitli renk ve desenlerle kolayca koordine eder. % 100 Polyester. Önlemler 60 "W x 102" L. Kolay bakım, makinede yıkanabilir. Çeşitli ebat ve renklerde mevcuttur. Münhasıran bulundu.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bermuda Mavisi Masa Örtüsü

₺ 2.00

Standart ziyafet masalarına uyacak şekilde tasarlanan Bermuda Mavisi Plastik Masa Örtüsü, çizilmelere ve dökülmelere karşı koruma sağlarken her türlü etkinliğe renk katar Sağl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.