• Yeni Kız
Okuma Lambalı Torchiere Zemin Lambası-Sağlam Metal Taban, ısıya Dayanıklı Plastik Gölge-Enerji Tasarruflu LED Ampuller

Okuma Lambalı Torchiere Zemin Lambası-Sağlam Metal Taban, ısıya Dayanıklı Plastik Gölge-Enerji Tasarruflu LED Ampuller

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Lavish Home'un çift fonksiyonlu Torchiere Zemin Lambası ile yaşam alanınızı aydınlatın. Sağlam bir metal taban, yukarı bakan ısıya dayanıklı plastik bir gölgenin yanı sıra ayrı bir anahtara sahip aşağı bakan ayarlanabilir bir okuma lambasıyla lamba, yatak odanız, oturma odanız veya ev ofisiniz için güzel ortam aydınlatması sağlar. Lamba, her iki ışık için de enerji tasarruflu değiştirilebilir LED ampullerle birlikte gelir. Döner özelliği kullanmak istiyorsanız, yukarı ışığı 3 yollu 150 Watt tip A ampul CFL veya LED eşdeğeri ile uyumludur. Okuma lambası, maksimum 40 W tip A ampul CFL veya LED eşdeğeri kullanabilir. Siyah mat kaplama, herhangi bir ev dekorunu güzel bir şekilde tamamlayacak çekici bir dokunuş. MEMNUNİYET garantisi : Lavish Home, titiz bir kalite kontrol süreci uygulayarak sağladığımız tüm ürünlerimizde tüketiciye mutlak en iyi fiyat ve değeri sunmayı taahhüt eder. NOT : Bu, Lavish Home'un özel bir ürünüdür ve SADECE Lavish Home'un Okuma Lambalı Zemin Lambalı Siyah Meşalenin orijinal olması GARANTİ edilir. ÖNEMLİ : Sahte ürünler satın almaktan ve yetkisiz satıcılarla işlem yapmaktan kaçının. Ürünlerimizin her biri için ambalaj üzerinde logomuzu arayın. Lavish Home, ABD Ticari Marka yasası ile korunan tescilli bir ticari markadır ve şiddetle savunulacaktır. ORTAM aydınlatması - Evin herhangi bir odasını güzel bir şekilde geliştirin ve aydınlatın. Zemin lambasındaki yukarı bakan gölge, yatak odanıza, oturma odanıza veya ev ofisinize yumuşak dağınık ışık sağlayacaktır. Okumak, ödev yapmak veya rahatlamak için harika bir ışık verir! AYARLANABİLİR okuma lambası- Lamba, okuma, örgü veya başka herhangi bir hobi için mükemmel parlaklık sağlayacak aşağı bakan bir ışıkla donatılmıştır! Okuma lambasının ayrı bir anahtarı ve bükülebilir kolu vardır, böylece ışığı ihtiyacınız olan yere yönlendirebilirsiniz. LED AMPULLER DAHİL- Lambaya iki LED ampul dahildir. Işığı, ampulü 3 yollu 150 W tip A ampul cfl'ye veya LED eşdeğerine (dahil değildir) geçirerek kullanılabilen döner bir özelliğe sahiptir. Sağlam VE dayanıklı- Metal gövde ve ağırlıklı taban, bunu eviniz için sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü bir aydınlatma seçeneği haline getirir. Lambanın montajı kolaydır ve sınırlı alana sahip alanlar veya fazladan ışık kullanabilen herhangi bir oda için idealdir. ÜRÜN detayları : Malzemeler : ısıya dayanıklı buzlu plastik tonları; siyah kaplama metal gövde ve taban. Boyutlar : (Yükseklik) 77 "; (D-uplight lamba gölgesi) 12 "; (D-okuma lambası gölgesi) 6 "; (D-taban) 11 "; kordon-60". İki LED ampul ve talimat sayfası dahildir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Deluxe Etagere Zemin Lambası

₺ 70.74

2hafif meşale 4 raf 3 yönlü aydınlatma Cam gölge ile kömür kaplama Boyutlar : 15 "L x 15" W x 70.25 "H Döner açma / kapama düğmesi açık soket Bir adet 150 watt A19 / E26 amp

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.