• Yeni Kız
Sterilite Qt. Mandal Bo Soluk Mavi Renk Tonu 4'lü Set

Sterilite Qt. Mandal Bo Soluk Mavi Renk Tonu 4'lü Set

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kapağı tabana tutturan, ancak yine de açılması kolay olan güvenli mandallara sahip çok yönlü Sterilite 105 Quart Mandal Kutusu ile alanınızı düzenli tutun. Şeffaf taban ve kapak, içeriğin herhangi bir açıdan kolayca tanımlanmasını sağlar ve çoklu Mandal Kutuları üst üste düzgün bir şekilde istiflenebilir. Bu mandallı saklama kutusu, kamp malzemeleri, spor malzemeleri, battaniyeler ve evdeki diğer hacimli eşyaları saklamak için idealdir. Endeksli kapaklar, dikey depolama alanını verimli bir şekilde kullanmak için aynı boyuttaki saklama kutularının üst üste düzgün bir şekilde istiflenmesini sağlar. Bu öğenin genel montajlı boyutları 32 1/8 "L x 19 1/8 " W x 13 3/4 " H'dir. Dış Boyutlar : 32 1/8 "x 19 1/8 "x 13 3/4 ". 105 Qt Mandal Kutusu, kamp malzemeleri, spor malzemeleri, battaniyeler ve diğer büyük eşyaları saklamak için idealdir. 4'lü set. Şeffaf taban ve kapak, içeriğin bir bakışta görüntülenmesini ve bulunması kolay - Soluk Mavi Renk tonunu sağlar. Alttaki iç Ölçüler : 27 1/8 "x 16 1/8" x 12 7/8 ". İçeriğin her açıdan kolay tanımlanması için kapağı ve tabanı temizleyin. Çeşitli ev depolama ihtiyaçlarına çözümler sunmak için çağdaş stil ve şekil. Renkli mandallar, içeriği içeride güvenli bir şekilde saklayarak kapağı tabana sabitler. Endeksli kapaklar, saklama kutularının birbiri üzerine düzgün bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

3DR MD DSKTP GRİ

₺ 1.67

Dağınıklığınızı organize etmek istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın Bu hayır!break 3 çekmece kilitli masa üstü düzenleyici sizin için üretilmiştir Mavi veya gri bir

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.