• Yeni Kız
Jakuzi WM2811D 1. Cu. ft. Izgara Fonksiyonlu Tezgah Üstü Mikrodalga Gümüş Aynalı Kapı

Jakuzi WM2811D 1. Cu. ft. Izgara Fonksiyonlu Tezgah Üstü Mikrodalga Gümüş Aynalı Kapı

Ürün Puanı:
₺ 392.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Whirlpool WM2811 D tezgah üstü mikrodalgada tek tuşla pişirme farklı yemekler hazırlamak daha hızlı ve kolay olacaktır. Sıcak tutma ayarı, akşam yemeğinin geri kalanını hazırlamayı bitirirken mikrodalgada sıcak yemekleri servise hazır tutar. Buzunu çözmek için 3 seçeneği vardır : Et, Tavuk, Sebzeler ve size izin veren bir aksesuarı vardır : mikrodalgada çok çeşitli yemekleri graten veya kahverengileştirin. Temel Özellikler ve Faydalar : Güç 900 Watt ve ızgara gücü 1.050 W. 7 güç seviyesi, 13 Pişirme seçeneği : Otomatik : Patlamış mısır, Pizza, içecekler, sos, Pirinç, Spagetti, Çırpılmış Yumurta, Fırında Patates, Patates graten (ızgara), Etli Turta (ızgara), Biftek, Balık, Kekler, Mayalı Ekmek. 4 Izgara seçeneği : Kızartma, mikro ızgara, Burger, lazanya, Yumuşatmak / eritmek için 8 seçenek : Tereyağı, (Yumuşatmak), Dondurma, Krem peynir, Dondurulmuş meyve suyu, Tereyağı (Eritmek), Çikolata, Peynir, Marshmallow. defrost için 4 seçenek : Et, Tavuk, Sebze. Otomatik Temizleme fonksiyonu. Sıcak tutmak fonksiyonu, Hızlı başlangıç 30 saniye. Izgara aksesuarı 120 V / 60 Hz. WM2811 D.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Oster OGB Mikrodalga Fırın

₺ 0.33

Oster OGB5902 Mikrodalga Fırın, Tekli, 6,73 gal Kapasite, Mikrodalga, Fırınlama, 10 Güç Seviyesi, 900 W Mikrodalga Gücü, Fuse Metal, Plastik, Tezgah Üstü, Siyah, Paslanmaz Çelik O

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.