• Yeni Kız
Michael Graves Tasarım Dokulu Yapışmaz Fincan Karbon Çelik Muffin Pan, Indigo

Michael Graves Tasarım Dokulu Yapışmaz Fincan Karbon Çelik Muffin Pan, Indigo

Ürün Puanı:
₺ 37.38

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tuzlu kahvaltı keklerinden, lezzetli kişlerden ve kabarık tatlı keklerden, bu yapışmaz kek kalıbını kullanarak en sevdiğiniz şekerlemeleri mükemmelliğe kadar pişirin. Hamurunuzun tavaya tamamen yapışmasını önleyen yüksek performanslı yapışmaz ve dokulu alt kısımları sayesinde pişirme ve temizlik daha da tatlandı. Geniş, kolay tutuşlu tutamaklar, pişirmeyi bitirdikten sonra bunları içeri sokmayı ve bir soğutma rafına sorunsuz bir şekilde aktarmayı kolaylaştırır. Üstün kaliteli yapılmış,.5 mm karbon çeliği korozyona karşı olağanüstü koruma sağlarken, tüm favori yiyecekleriniz için eşit bir pişirme sağlar. 6 Adede kadar kek pişirin. Elde yıkama önerilir. Tavayı ılık suyla yıkayın. Nazik sabun kullanın İyice kurulayın. Ürünün benzersiz yapısı nedeniyle ürün boyutları biraz farklı olabilir. Renk ve bitiş, monitör ekranlarındaki fark nedeniyle gösterilen resimlerden de farklı olabilir. Aksesuarlar ve aksesuarlar dahil değildir. Aynı anda yarım düzine veya 6 kek veya kek oluşturun. Farklı dokulu iç kısım, hava akışını ve hatta pişirmeyi artırır. Zahmetsiz gıda salınımı ve rahat temizlik için yapışmaz kaplama.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Wilton 2105- Pizza Taşı, 15

₺ 33.98

Wilton Seramik Pizza Taşı ile en sevdiğiniz pizzaları ve diğer yiyecekleri pişirin Bu seramik fırın tepsisi, her kullanışınızda lezzetli sonuçlar veren yüksek kaliteli malzemel

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.