• Yeni Kız
Garnier Nutrisse Color Reviver Min Renk Maskesi Havalı Sarışın, 4. fl oz

Garnier Nutrisse Color Reviver Min Renk Maskesi Havalı Sarışın, 4. fl oz

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Garnier Nutrisse Color Reviver 5 Dk Renk Maskesi Havalı Sarışın, Garnier Nutrisse Yenisini tanıttı! Güzel koyu kahverengilerden en havalı sarışınlara kadar değişen renk Canlandırıcıları. Zengin, biriken renk pigmentleri ile saçınızı 5 dakikada anında yenileyebilirsiniz. Avokado yağı ile zenginleştirilmiş Color Revivers, en zarar görmüş ve kuru saçlara bile yumuşaklığı, parlaklığı ve pürüzsüzlüğü anında geri kazandırır. Güneş ve şekillendirme parlak saç renginden uzaklaşırsa, Renk Canlandırıcılar cevaptır! 5 Renkte mevcut olan Color Revivers, çok sayıda saç rengi tonuyla uyumludur. Eldiven ve leke yok! Her zaman güzel, ışıltılı renklere sahip olmaya hazır olun. Garnier Nutrisse Color Reviver 5 Dk Renk Maskesi Cool Blonde, 4,2 fl oz Saç Renginizi sadece 5 dakikada anında yenileyin. 5 Tonda mevcuttur Color Reviver'ın kremsi maskesi, saçı pürüzsüz ve parlak bırakmak için Avokado yağı ile zenginleştirilmiştir. Formül saçı ağırlık hissi bırakmaz. Garnier Nutrisse Yenisini tanıttı! Güzel koyu kahverengilerden en havalı sarışınlara kadar değişen renk Canlandırıcıları. Zengin, biriken renk pigmentleri ile saçınızı 5 dakikada anında yenileyebilirsiniz.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Xtreme Dudak Kremi

₺ 10.94

​​​​​İpeksi ve parlak bir yüzeyle aşırı pigmentasyon sağlayan bu kadifemsi zengin dudak kremi ile dudaklarınızı güzelleştirin Bu dudak kremi, hepsi bir arada yoğun pigm

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.