• Yeni Kız
Wonder Nation İki Tokalı Fau Kürklü Ayaklı Terlik

Wonder Nation İki Tokalı Fau Kürklü Ayaklı Terlik

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Süper yumuşak, süper harika! Wonder Nation'ın bu parlak renkli terlikleri, küçük kızınız için eğlenceli, gösterişli bir çift. Klasik iki kayışlı sandalet tasarımına sahip bu burnu açık terlikler, ayaklarını kapalı tutmak için iç mekanda uzanmak veya dış mekanda kullanım için mükemmeldir. Küçük Kızdan Büyük Kızın Terlik boyutuna 11/12, 13/1, 2/3 ve 4/5 boyutlarında ikili. Münhasıran . Kayma tarzı. Burnu açık. Toka kapaklı ayarlanabilir iki kayışlı tasarım. Yumuşak, peluş taklit kürk gövdesi; çok renkli kaplama. Konfor için ergonomik olarak şekillendirilmiş konforlu ayak tabanı; esnek taban, içeri girme gerektirmez. Sentetik taban, dış ve iç mekan aşınması için üretilmiştir, kavrayacak kadar yumuşaktır, ancak iç mekan zemin yüzeylerini bozmaz. Taklit kürk : % 100 Polyester. Nokta temiz. İthal. Wonder Nation'dan Kızlar için Renkli Terlikler.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Harika Ulus Mary-Jane Terlik

₺ 33.98

Wonder Nation bebek kızları mary jane terlik bebeğinizin ayaklarını sıcak, rahat ve moda tutacak! Sıcaklık için yumuşak peluş astarları ve kavramalı baskılı tabanları ile evd

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.