• Yeni Kız
Paw Patrol Bebek Pijama Takımı, 4'lü, Beden 12M-5T

Paw Patrol Bebek Pijama Takımı, 4'lü, Beden 12M-5T

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

İki kısa kollu üst ve giymesi kolay şort ve pantolon içeren bu Paw Patrol Pijama Takımı ile yürümeye başlayan çocuğunuzun gece stili daha da eğlenceli hale geldi. Bu dört parçalı pijama takımı karıştırmak ve eşleştirmek için harikadır ve rahat, nefes alabilen pamuktan üretilmiştir. Şimdi uzanmak, yatmak ve sarılmak için mükemmel bir kıyafetle hazırlandılar! Malzeme : % 100 Pamuk. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Set içerir : 2 pijama üstleri, 1 çift şort ve 1 çift pantolon. Boyut : Model 3 T beden giyiyor. En iyi özellikler : Kazak stili; mürettebat boynu; kısa kollu; kontrast baskılar. Kısa / Pantolon özellikleri : Çekme stili; daha fazla konfor için elastik kemer. Not : Pamuklu pijamalar aleve dayanıklı değildir. Çocukların güvende kalmasına yardımcı olmak için pamuklu pijamalar her zaman tam oturmalıdır. © Spin Master, Viacom, Tüm Hakları Saklıdır. Yeni yürümeye Başlayan Çocukların Pençe Devriyesi 4 Parçalı Pijama Takımı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kız Öğrenci Pijama Takımı

₺ 0.67

Wonder Nation'dan gelen bu kızların iki parçalı pijama setinde uyumayı ve evin etrafında uzanmayı çok sevecek Sete kısa kollu bir tişört ve eşleşen bir çift şort dahildir ve e

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.