• Yeni Kız
Wonder Nation Kız Ebegümeci Askılı Şortlu Bikini, 2 Parça, 4-18 Beden

Wonder Nation Kız Ebegümeci Askılı Şortlu Bikini, 2 Parça, 4-18 Beden

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu neşeli görünümde güneşten daha parlak parlayacak, yüzüne bir gülümseme koyacağından emin. Kızlar için bu Harika Ulus Ebegümeci Bikini, güzel bir çiçek baskısıyla tatile hazır. Fiyonk vurgulu erkek bacak şortlarıyla uyumlu, yüksek boyunlu ve çapraz sırtlı bir kazak üst ile stilize edilen bu iki parçalı mayo, plajda veya havuzda eğlenceli zamanlar için mükemmeldir. Münhasıran . Malzeme : % 84 Polyester /% 16 Spandeks. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Set içerir : 1 bikini üst, 1 bikini alt. Üst : Kazak; yüksek boyun; çapraz sırt. Alt : Çekme; yay aksanı; çocuk bacağı. Özellikler : Allover baskı. Wonder Nation'dan Kızlar Ebegümeci 2 Parçalı Bikini.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Plaj Takımı Bikini Mayo

₺ 3.33

Bu plaj temalı baskı, altın simli atletik elastik bir kayışla eğlenceli ve sportiftir UPF50 +, makinede yıkanabilir ve düşük kuru takla YUKARI 50+ Makine yıkama düşük kuru takl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.