• Yeni Kız
Converse Çocuk Chuck Taylor Tüm Yıldız Yüksek Top

Converse Çocuk Chuck Taylor Tüm Yıldız Yüksek Top

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Günümüz gençliğiyle hala yankılanan 100 yıllık bir siluet olan Converse Chuck Taylor All Star Çocuklar için Yüksek Top Spor Ayakkabı, büyükanne ve büyükbabanızın sevdiği aynı ikonik özelliklerle tasarlandı, ancak çocukların özlem duyduğu çağdaş bir tavırla aşılandı. Kanvas yüksek üst siluet, Converse markalı ayak bileği yaması, fırçalanmış metal delikli bağcıklı ön kısım ve kauçuk dış taban ve ayak parmağı kutusu, bu popüler converse tasarımının yetişkin versiyonundan vazgeçmiyor. Çocuğunuzun orijinal tarzına uyan rengi veya deseni bulun. Tuval yüksek üst siluet Converse markalı ayak bileği yama Bağcıklı Metal halkalar Kauçuk taban Kauçuk ayak kutusu. Sıkı bir uyum için bağcıklı kapatma. Tuval üstü. Merhaba en iyi spor ayakkabılar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın Anaya Sandalet

₺ 33.98

Ponponlu bu MUK LUKS Sandaletlerle yaza hazırlanın Eğlenceli ve modaya uygun, günlük yürüyüşler, alışveriş maceraları ve günlük etkinlikler için idealdirler...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.