• Yeni Kız
Elita Kadın PLUS Mikrofiber Tam Külot

Elita Kadın PLUS Mikrofiber Tam Külot

Ürün Puanı:
₺ 41.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Elita's Women's PLUS Mikrofiber Tam Külot ile görünümünüzü klasik ve rahat tutun. Figürü gururlandıran yüksek kesimli bir bacak ve mütevazı yüksek bir yükselişe sahip olan ultra yumuşak, birinci sınıf mikrofiber iç çamaşırımız, şık bir siluette tam arka kapsama alanı sağlar. Pürüzsüz yapı, dikilmiş pamuklu köşebent, demetlenmeyen elastik kemer ve streç imalat, tüm gün sıkışmayan konfor sağlar. Makinede yıkanabilir, klasik mikrofiber külotumuz birden fazla yıkama ile şeklini koruyacaktır. Bir çift yüksek katlı külot içerir. Elita : Kadınlar tarafından Kadınlar için tasarlandı. Şık ve rahat mikrofiber karışımı yüksek katlı artı boyutu külot. Ultrasoft premium mikrofiber karışım imalatı tüm gün konfor ve nefes alabilirlik sağlar. Etiketsiz konfor yapısı ile yüksek katlı tasarım. Bir çift klasik yüksek katlı külot içerir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kadın hi kesim külot

₺ 1.67

Yumuşak, rahat kumaş Kolaylık sağlamak için çok paketli Çeşitli renkler Çeşitli baskılar ve katılar Boyutları dahil S, M, L, XL yumuşak rahat kumaş Merhaba kısa stil kesti...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.