• Yeni Kız
Rockland Bagaj Polo Ekipmanları 4 Parçalı Softside Genişletilebilir Bagaj Seti

Rockland Bagaj Polo Ekipmanları 4 Parçalı Softside Genişletilebilir Bagaj Seti

Ürün Puanı:
₺ 202.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Rockland Polo Equipment 4 parçalı bagaj seti ile şık bir şekilde seyahat edin. Genişletilebilir bagaj seti, dayanıklılık için ağır hizmet tipi EVA kalıplı, yüksek sayımlı bir kumaştan üretilmiştir. Hevesli gezginler için mükemmel olan bu bagaj seti, özelliklerle birlikte gelir : * Geri çekilebilir tutamak, ez-roll sıralı paten tekerlekleri * Arka fermuarlı cepler * Üst ve yan konfor kavrama kolları * Tüm parçalarda Piggy sırt kayışı * Eğilmeyi önlemek için alt kısımdaki denge çubukları * Kilitler ve anahtarlar. Set ekstra büyük bir dik içerir-32 "L x 21 " W x 12 " H (genişletilebilir 3 inç), Büyük dik 28 "L x 20 " W x10 "H (genişletilebilir 3 "), Orta dik 24 "L x 17 " W x 9 "H (genişletilebilir 3 inç) ve tekerlekli taşıma : 19 "L x 14 " W x 8 " H (genişletilebilir 3 inç). 19 "7 lbs, 24 " 9 lbs, 28 " 11 lbs ve 32 " 12 lbs'dir. Petek Çerçeve. Dev Tekerlekler. Tam Astar. Genişletilebilir. İç Tutamak.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bavul Bagaj Seti - Siyah

₺ 211.96

Bu set, havayolu standardına uygun kişisel ve iş seyahatleri için idealdir Seyahat ihtiyaçlarınızı zahmetsizce ve şık bir şekilde taşıyacaktır Set birbirinin içinde saklanabil

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.