• Yeni Kız
Swiss Tech 29 Hardside Bagaj, Gri

Swiss Tech 29 Hardside Bagaj, Gri

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Çok yönlülüğün dayanıklılıkla buluştuğu bu isviçre Teknolojisi Hardside, her seyahate çıkmak için mükemmel bir seçimdir. Güçlü,% 100 polikarbonat bir kabuktan yapılmış ve 8 adet büyük boy 360 derece dönen tekerleğe sahip olan bagajınızın yolculuktan sonra seyahat edeceğini ve her yüzeyde kolayca seyahat edeceğini bilerek rahatlayabilirsiniz. Çoklu iç çok fonksiyonlu saklama bölmeleri, tüm eşyalarınızı ayrı ve düzenli tutmanızı sağlar. Çıkarılabilir bir ıslak kese ile kirli veya ıslak giysilerinizi temiz giysilerinizle birlikte saklamak zorunda kalmazsınız. Islak kese de çıkarılabilir, böylece havuza veya duşa götürebilirsiniz. Seyahatiniz sırasında hediyelik eşya veya hediye almak isterseniz, fermuar kolaylığı ile 2 inçlik ek bir genişlemeye erişilebilir. Tüm eşyalarınızı kullanıma hazır hale getirdikten sonra, entegre bir TSA kilidi tüm eşyalarınızı güvende ve sağlam tutmanızı sağlar. Ağır hizmet tipi fermuar çekmelerini belirlenen konuma getirin ve kolaylıkla yerine kilitleyin. Güçlendirilmiş taşıma kolları ayrıca bagajınızı birden fazla açıdan tutmanıza izin verir ve ergonomik tutuşlu teleskopik tutamak rahatça seyahat etmenizi sağlar. Çeşitli ayar noktaları ile boyunuz ne olursa olsun kolayca seyahat edebilirsiniz. Bugün 21 inç, 25 inç ve 29 inç boyutlarında mevcut olan bu şık ve dayanıklı dikmelerden birini alın. İçin özel ve . Dayanıklı malzemelerden yapılmış, güçlü bir% 100 polikarbonat kabuğa sahiptir. ek paketleme veya gerekli alan için genişleme etrafında 2 inç fermuar. Hareket kolaylığı için büyük boy 8 tekerlekli 360 derece iplikçiler. Eşyalarınızın daha fazla korunması için entegre TSA kilidi. Çıkarılabilir bir ıslak kese içeren çok işlevli saklama bölmeleri. Ergonomik kavrama ile çok seviyeli kilitleme teleskopik sap sistemi. 5-7 Günlük bir macera için ideal. Tam ürün boyutları (tekerlekli) : 31 "Y x 20,5" G x 12,5 "D.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Protege Spinner Bagaj Seti

₺ 2.00

Protege Beş Parçalı Bagaj Seti ile bir sonraki seyahat maceranız için hazırlanın Seyahatinizin uzunluğuna bağlı olarak birlikte veya ayrı olarak kullanabileceğiniz beş parça il

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.