• Yeni Kız
Kepçe Kadın Kırpılmış Balon Kollu Kazak

Kepçe Kadın Kırpılmış Balon Kollu Kazak

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Dikkat çekici kollar spot ışığını çalıyor. Bu nedenle, karanlıkta kalmadığınızdan emin olmak için - Scoop'un bu yumuşak, dokulu örgü süveteri, günlük gardırobunuza modaya uygun kırpılmış bir görünüm kazandırmak için kabarık kollara sahiptir. Münhasıran . Yaklaşık. Model Ölçümleri : Yükseklik : 5’10 ”, Bel : 26”, Göğüs : 33 ”, Kalçalar : 36 ". Model S beden giyiyor. Kırpılmış; kazak. Tayfa. Uzun balon kollu. Dokulu örgü tasarımı. % 60 Akrilik /% 40 Geri Dönüştürülmüş Polyester. Makinede yıkanabilir. İthal. Kepçeden Kadın Kısa Boyunlu Kazak. Kepçe. Olmazsa olmazlarınızla tanışın. Eğlenceli, cilveli parçalardan, en son trendlerden ve beklenmedik buluntulardan ilham alın. İşte şimdi - go-to'nuz yaptığınız her şeyi arıyor.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kepçe Kadın Saçak Kazak

₺ 1.00

Büyüklüğün sınırında Scoop'un bu uzun kollu süveteri, rahat, dokulu örgü tasarımı ve eğlenceli saçak vurgularıyla sonbahar görünümünüzü tazeler Münhasıran Malzeme : %

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.