• Yeni Kız
Designart Yüzyıl Ortası Karartma Perdesi

Designart Yüzyıl Ortası Karartma Perdesi

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu Soyut Retro Tasarım I perde ile evinizin veya ofisinizin herhangi bir odasındaki pencerelerinizi vurgulayın ve güzelleştirin. Bu zarif Yüzyıl Ortası Modern perde, yüksek kaliteli ekolojik solmaya dayanıklı mürekkep kullanılarak basılmıştır ve sadece sizin için talep üzerine el yapımıdır. Suni keten kumaş, bu Mavi perdenin makinede tamamen ve güvenli bir şekilde yıkanmasını sağlayan 270 gsm polyesterden yapılmıştır. Bunlar dekoratif ve karartma perdeleridir. Kapatıldığında odayı karartacaklar ve ışığı tamamen kapatacaklar. Yüksek Yoğunluklu italyan Mürekkebi. Pencere İşleme Başlık Tipi : Çubuk Cebi. Eşleşen Yastıklar, Yatak örtüleri, Duvar sanatı ve Kilimler mevcuttur. Makinede yıkanabilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Designart Karartma Perdesi

₺ 18.64

Yeşil Dal perdesinin Arka Planına Sahip bu Kırmızı ve Kahverengi Çiçeklerle evinizin veya ofisinizin herhangi bir odasındaki pencerelerinizi vurgulayın ve güzelleştirin...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.