• Yeni Kız
Siyah Gümrüklü Deriden Serta Mason 81 Kanepe

Siyah Gümrüklü Deriden Serta Mason 81 Kanepe

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Serta Mason Kanepe, güzel, kaliteli ve şık olan yapıştırılmış deri ile döşenmiştir. Hepsinden iyisi, derinin temizlenmesi kolaydır, bu da ekstra rahatlık sağlar. Mason'un geniş kolu ve temiz çizgileri, evinize güzel bir katkı sağlamak için modern ve sofistike. Siyah, fildişi ve kahverengi olmak üzere üç nötr tonda mevcut olan bu parça, her tasarım estetiğine uyacağından emin. Bu kanepenin tek tabanı ekstra güç ve dayanıklılık sağlar. Kalın yastıklar, teslim edeceğinden emin olan pratik bir parça için pelüş ve rahattır. Serta Mason Kanepe, evinize 30 dakika veya daha kısa sürede eklenebilmesi için montaja hazır! Yüksek kaliteli gümrüklü deri döşemeli, modern geniş paletli bir kola sahiptir Tek taban ekstra güç ve dayanıklılık sunar Ekstra konfor ve destek için kalın yastıklara sahiptir 30 dakika veya daha kısa sürede montaja hazır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Armen Living Dallas Kanepe

₺ 2.67

Açıklama : Bu koltuk grubunun yan panellerindeki deri derideki gerçek saçların kusursuz cazibesiyle, gümrüklü deri yastıklarla birlikte her odayı veya ortamı canlandırın.Özelli

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.